Który bukmacher najlepszy

Betclic nareszcie w Polsce i to legalnie!

Betclic to firma z tradycjami – powstała ona w 2005 roku we Francji. Założył ją Francuz Nicolas Beraud wraz ze swoim współpracownikiem. Początkowo jego wkład wynosił 3 miliony euro. Dzięki zmysłowi zarządzania oraz intuicji w zakresie odczytywania potrzeb klientów, firmie szybko udało się rozrosnąć do bardzo pokaźnych rozmiarów. Dzięki temu firmą zainwestował się inwestor – za 75% udziałów Francuz otrzymał astronomiczną kwotę 50 milionów euro. W tej chwili firma Betclic jest rozpoznawalna i cieszy się uznaniem na całym świecie – także w Polsce.

legalny bukmacher betclic bonus
Bukmacher Betclic – Oferta bonusów i kod promocyjny

Betclic w Polsce – krótka historia 

Betclic w naszym kraju jakiś czas temu cieszył się naprawdę sporą popularnością – wszystko zmieniło się dwa lata temu, w 2017 roku. Miało wówczas miejsce nowelizacja przepisów ustawy antyhazardowej. Znowelizowane przepisy nakładały na firmy zajmujące się obsługiwaniem zakładów bukmacherskich szereg rygorystycznych obowiązków, które były nie w smak bukmacherom. To spowodowało, że wiele spośród firm bukmacherskich zdecydowało się wycofać z polskiego rynku – taką firmą był własnie m.in. Betclic.

Na szczęście, dzięki wielu apelom graczy skierowanym do władz firmy, Betclic zdecydował się powrócić na polski rynek zakładów bukmacherskich. Zdarzyło się to stosunkowo szybko, ponieważ już 26 września 2018 roku spółce nadzorującej Betclic, czyli BEM Operations Limited udało się uzyskać specjalne zezwolenie od Ministerstwa Finansów pozwalające Betclicowi legalne prowadzenie działalności oraz obsługiwanie zakładów wzajemnych. 

bukmacher betfan bonus
Polski bukmacher Betfan – Kod promocyjny na bonus bez ryzyka

W poniższym artykule opisujemy najważniejsze aspekty oferty bukmachera Betclic – dużo miejsca poświęcamy promocjom dla nowych jak i stałych graczy.

Bonusy na start w Betclic – na co mogą liczyć nowo zarejestrowani typerzy?

Niestety, dla osób lubujących się w wyjątkowo atrakcyjnych promocjach i bonusach, mamy przykrą wiadomość: niestety, bukmacher Betclic nie ma dla swoich użytkowników zbyt wielu atrakcyjnych promocji startowych. W porównaniu z innymi bukmacherami jego oferta w tym zakresie jest naprawdę uboga. Sprawdźmy jednak, na co mogą liczyć nowo zarejestrowani typerzy w Betclic. 

Cashback 500 złotych – promocja dla nowych użytkowników w Betclic

Jest to główna i jedyna promocja skierowana do nowych użytkowników bukmachera Betclic. W ramach tej promocji nowi użytkownicy mogą uzyskać cashback, który uprawnia do wykonania pierwszego zakładu bez ryzyka na kwotę 500 złotych. Zasady cashbacków są bardzo proste – oznacza to, że nawet jeśli nasz kupon okaże się nietrafiony, to otrzymamy na swoje konto bukmacherskie zwrot postawionych przez siebie środków.

bukmacher betclic polska
Nowy legalny bukmacher Betclic – Kod promocyjny na bonus

Niestety, ta promocja jest bardzo słaba w porównaniu z innymi ofertami proponowanymi przez bukmacherów z polskiego rynku. Można nawet pokusić się o stwierdzenie, że jest wyjątkowo przeciętna. Betclic powinien popracować nad tym, aby jego oferta skierowana do nowych graczy była bardziej atrakcyjna – dzięki temu z pewnością wielu nowych typerów się u niego zarejestruje. 

Oprócz tego, warto zwrócić uwagę na to, że do tej pory Betclic nie umożliwił zarejestrowania się przy użyciu specjalnego kodu rejestracyjnego. Kody rejestracyjne uprawniają do odbierania wyjątkowo atrakcyjnych, dodatkowych bonusów. Jeśli Betclic zdecyduje się na wprowadzenie tej formy promocji, z pewnością o tym Państwa poinformujemy. 

Stałe promocje w Betclic – przegląd 

Sprawdźmy, na co mogą liczyć stali klienci bukmachera Betclic. Należy jednak nadmienić, że oferta Betclic dla stałych graczy jest o wiele lepsza od tej dla graczy dopiero co zarejestrowanych. 

Lepsze Kursy 

Jest to jedna z najbardziej atrakcyjnych promocji organizowanych przez Betclic – polega ona na tym, że każdego dnia Betclic ogłasza listę kursów objętych wyższą stawką. 

Zaproś znajomego 

Promocja, której zasady umożliwiają nam zaproszenie do gry w Betclic znajomych, a w nagrodę można za to otrzymać 100 złotych ekstra, które możemy przeznaczyć na kolejne zakłady. 

Bukmacher

Na forum sportowym piszemy najczęściej o piłce nożnej i promocjach bukmacherskich jakie dają nam legalni bukmacherzy w Polsce.

Porady bukmacherskie

Back to top button