Który bukmacher najlepszy

Bukmacher Fortuna najpopularniejszy w Polsce?

Fortuna jest przede wszystkim najdłużej działającą firmą bukmacherską na polskim rynku. Bukmacher Fortuna obecnie znajduje się w czołówce podmiotów, które prowadzą zakłady wzajemne w Polsce przede wszystkim dzięki budowaniu przez lata godnej zaufania, a także solidnej marki. Fortuna znajduje się także w bardzo wąskiej grupie legalnych bukmacherów, które prowadzą swoją działalność na podstawie oficjalnego zezwolenia Ministra Finansów RP. Istotny jest również fakt, że od 2010 roku Fortuna Entertainment Group jest notowana jest na Warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych. 

polski bukmacher fortuna online
Bukmacher Fortuna online – oferta zakładów, bonusy i promocje

Bonusy powitalne w zakładach Fortuna

Firma bukmacherska Fortuna przygotowała dla nowych użytkowników bardzo atrakcyjną ofertę powitalną. Pierwszy kupon bukmacherski użytkownika po założeniu konta internetowego będzie bowiem zakładem bez ryzyka do 100 złotych. Dodatkowo po spełnieniu warunków, które zostały dokładnie opisane w regulaminie, gracz może otrzymać bonus w wysokości pierwszej wpłaty, nie będzie on jednak wyższy niż 400 złotych. Oferta powitalna firmy bukmacherskiej jest bardzo przyjazna użytkownikom, z kolei strona internetowa pozwala na śledzenie swoich postępów w tzw. „uwalnianiu” bonusu. 

Oferta zakładów online Fortuny

Fortuna wyróżnia się na rynku bardzo rozbudowaną ofertą zakładów. Znajdują się w niej bowiem nie tylko dyscypliny sportowe, które cieszą się największym zainteresowaniem, ale również uznawane za niszowe. Gracze mają także możliwość obstawiać bardzo dużą liczbę wydarzeń pozasportowych zarówno ze świata rozrywki, jak i polityki. Dodatkowo średnia wysokość kursów na poszczególne wydarzenia jest na poziomie oferowanych przez innych legalnych bukmacherów w kraju.

bukmacher betfan bonus
Polski bukmacher Betfan – Kod promocyjny na bonus bez ryzyka

Oczywiście w zależności od wybranej dyscypliny sportowej, kursy na niektóre wydarzenia mogą być wyższe, albo niższe w porównaniu do tego co ma do zaoferowania konkurencja jak Betclic czy Totolotek. Ogromnym atutem Fortuny jest wygodna oraz prosta konstrukcja aplikacji mobilnych i serwisu internetowego. Przejrzysty układ treści, a także właściwie dobrana kolorystyka umożliwiają na intuicyjne oraz komfortowe korzystanie z całej oferty przygotowanej przez firmę bukmacherską. 

Zakłady Live

Oferta zakładów na żywo przygotowanych przez firmę bukmacherską powinna zainteresować zdecydowaną większość graczy. W ofercie Fortuny znajduje się bardzo duża liczba dyscyplin, a także możliwości typowania, które powodują, iż obstawianie live u bukmachera trzeba oceniać pozytywnie. Dodatkowo ekran zakładów jest nie tylko przejrzysty, ale również intuicyjny. Użytkownik nie powinien mieć żadnych problemów ze znalezieniem interesujących go rynków.

Bardzo pomocna jest również opcja multiview, dzięki której gracz może „skomponować” sobie widok ekranu zakładów live, a następnie umieścić na nim wydarzenia, które go interesują. Fortuna udostępnia także graczom opcję oglądania transmisji na żywo wybranych spotkań sportowych. Należy do nich przede wszystkim zaliczyć amerykańskie ligi NBA i NHL czy największe turnieje tenisowe. Użytkownicy mogą oglądać transmisje w bocznym okienku. Gracze mogą w ten sposób zdecydowanie bardziej przeżywać emocje z obstawiania na żywo. 

Produkty promocyjne w Fortunie

Fortuna przygotowała również dla swoich klientów produkty, które są dość podobne do tego co ma w ofercie Betclic i Totolotek. Do najpopularniejszych koniecznie należy zaliczyć takie jak: Superoferta oraz Hit Dnia. Pozwalają one bowiem użytkownikom na obstawianie zdecydowanie najciekawszych danego dnia spotkań z wyższym kursem. Bardzo istotne są także zakłady w ramach Ekspert+, umożliwiają one graczom na otrzymanie dodatkowego bonusu pieniężnego za właściwe wytypowanie spotkań, które zostały wybrane przez Fortunę. Następnym reklamowanym przez firmę bukmacherską produktem jest Pojedynek.

Użytkownik podejmując decyzję o wybraniu tej propozycji typuje „wirtualne” spotkania drużyn rywalizujących danego dnia w różnych meczach. Podczas ustalania wyniku jakim zakończył się Pojedynek bierze się pod uwagę tylko liczbę bramek albo punktów, które zostały zdobyte przez zespół lub zawodnika w rozegranym spotkaniu. Nie ma zatem znaczenia czy dana drużyna albo zawodnik wygrali bądź przegrali spotkanie. Jednym z najczęściej wymienianych atutów Fortuny przez graczy jest opcja early cashout, pozwala ona użytkownikowi na wypłatę wygranej jeszcze przed zakończeniem się wszystkich spotkań z danego kuponu. 

bukmacher betclic polska
Nowy legalny bukmacher Betclic – Kod promocyjny na bonus

Aplikacja mobilna na smartfony

Wszyscy zarejestrowani klienci Fortuny mają możliwość korzystania z aplikacji, które zostały przygotowane na urządzenia mobilne. Obsługa jest zarówno intuicyjna, jak i wygodna. Cechuje się przede wszystkim znikomą awaryjnością, wysoką stabilnością, a także świetnym wykonaniem technicznym. Ponadto aplikacje firmy bukmacherskiej dają użytkownikom dostęp do wszystkich istotnych opcji. Gracze mogą nie tylko obstawiać spotkania, ale również oglądać transmisje sportowe. Użytkownicy mają także dostęp do bardzo szczegółowych statystyk. Fortuna dała graczom też możliwość podglądania postawionych kuponów. 

Aplikacja mobilna Fortuny jest dostępna dla wszystkich graczy posiadających telefony oraz tablety, które są napędzane przez systemy iOS i Android. Z kolei dla użytkowników korzystających z Windows Phone, bukmacher przygotował mobilną stronę internetową dostosowaną do danego urządzenia. Aplikacje Fortuny mogą być pewnego rodzaju wzorem dla innych firm bukmacherskich. Oferują bowiem graczom bardzo dużą wygodę i są doskonale zaprojektowane. 

Program lojalnościowy

Program lojalnościowy o nazwie Fortuna Klub Plus pozwala graczom zbierać punkty za każdy postawiony zakład. Zdobyte punkty można następnie wymieniać na darmowe zakłady, a także inne bonusy, które są dostępne w e-Shopie. Warto wiedzieć, że każde postawione 2 złote przez gracza to 1 punkt w Fortuna Klub Punkt. Na konto gracza wpadają punkty za zawierane zakłady stacjonarnie oraz online. Dodatkowo członkowie Fortuna Klub Punkt mogą uczestniczyć w Mistrzostwach Typerów. Promocja trwa cały rok, a firma najaktywniejszym użytkownikom przyznaje atrakcyjne nagrody. 

Wpłaty depozytów

Konto można w Fortunie doładować na następujące sposoby:

– przelew bankowy

– karta płatnicza

– doładowanie konta gotówką w punkcie stacjonarnym

– doładowanie konta kartą płatniczą w punkcie stacjonarnym

Wypłaty

Gracze mogą dokonywać wypłaty wygranej tylko i wyłącznie na numer konta bankowego, który został podany przy rejestracji w serwisie. Warto pamiętać, że Fortuna realizuje wypłaty w dni robocze o godzinie 12:00. W przypadku zlecenia wypłaty po tej godzinie, firma wypłaci graczowi pieniądze kolejnego dnia roboczego. Wypłata powinna trafić na konto użytkownika w ciągu 24 godzin. Z kolei w przypadku banków, które nie obsługują błyskawicznych transakcji, czas oczekiwania na przelew może wydłużyć się do 3 dni roboczych. 

Bukmacher

Na forum sportowym piszemy najczęściej o piłce nożnej i promocjach bukmacherskich jakie dają nam legalni bukmacherzy w Polsce.

Porady bukmacherskie

Back to top button