Który bukmacher najlepszyNajlepsi bukmacherzy w Internecie

Bukmacherzy online – kto jest aktualnie najlepszy?

Bukmacherzy online – kto jest aktualnie najlepszy?

Tryskasz optymizmem? Uważasz bowiem, że w końcu znalazłeś idealny dla siebie sposób na zainwestowanie gotówki? Chcesz bowiem grać zakłady bukmacherskie, ponieważ od dzieciaka interesujesz się sportem? Nie każdemu udaje się na tym zarabiać, ale jest to możliwe. Na pewno pierwszym Twoim krokiem powinien być wybór odpowiedniego podmiotu hazardowego. Na jakie firmy bukmacherskie się zatem zdecydować?

STS

Każdy Klient zainteresowany zakładami bukmacherskimi powinien mieć konto w STS. Jest to obecnie najbardziej popularny podmiot hazardowy online. Od razu warto każdego uspokoić. W końcu ta firma bukmacherska jest w 100% legalna. Warto zaznaczyć, że możesz to sprawdzić m.in. w czasie analizowania Rejestru Domen Zakazanych. Nie ma żadnych przeszkód, aby założyć konto. Dzięki temu zainkasujesz promocję bez konieczności wykonywania depozytu (25 PLN). Jak sprawić, by gotówka była w 100% Twoja? W takim razie przeczytaj poradnik obrotu bonusem w STS… Na samym początku trzeba zdobyć kasę. W tym celu załóż konto w tym buku online. Nie zapominaj o tym, aby w czasie rejestracji wpisać kod promocyjny („PEWNE25”). To wystarczy, by otrzymać potem 25 PLN. Jeśli chodzi o obrót, to trzeba zagrać za trzykrotność otrzymanej sumy (minimalny kurs to 1,91). A może chcesz skorzystać z głównej promocji tego bukmachera? Jest to obecnie podwojenie depozytu (100% do 1200 PLN). Aby skorzystać z tego hojnego bonusu, trzeba mieć konto, a potem wpłacić kasę. Od wartości depozytu zależy to, ile otrzymasz od STS.

sts bonus bez depozytu
sts bonus bez depozytu

Betfan

Dobrze byłoby pomyśleć o założeniu konta także w tym podmiocie hazardowym. Warto bowiem wyraźnie zaznaczyć, że na tej płaszczyźnie nie ma żadnych ograniczeń. To oznacza, że możesz zdecydować się na rozmaite firmy bukmacherskie. Nie jesteś przywiązany tylko i wyłącznie do jednego podmiotu hazardowego itd. Zastanawiasz się, jacy są zatem inni najlepsi bukmacherzy internetowi? W tym gronie bez wątpienia znajduje się legalny Betfan. Ta firma bukmacherska oferuje już na sam start wiele hojnych promocji. Pierwsza z nich to cashback do 600 PLN. Chcesz skorzystać z tego bonusu? W takim razie załóż konto oraz wpisz kod promocyjny. Musisz także wpłacić pieniądze, aby skorzystać z tej promocji. Co jeszcze jest oferowane? To zakład bez ryzyka w kwocie 70 PLN. Betfan nieprzypadkowo jest uważany za tak porządnego i zarazem hojnego bukmachera online. Wszak przy kolejnej wpłacie czeka na Ciebie następny bonus. Możesz zatem zainkasować promocję 100% do 1000 PLN.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.plFreebet 20 PLNKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Betclic i Fortuna też są w czołówce

W rozmaitych rankingach te firmy bukmacherskie plasują się naprawdę bardzo wysoko. Zarówno Betclic, jak i Fortuna są legalne. Co zaś oferują na start? Betclic zapewnia cashback do 550 PLN. Musisz tylko założyć konto, wpisać kod promocyjny i wpłacić pieniądze. Maksymalna kwota bonusu to zaś wspomniane już 550 PLN. Na wiele hojnych promocji możesz także liczyć, jeśli będziesz miał konto w Fortunie. Co zaś gwarantuje na start ta coraz popularniejsza firma bukmacherska? To m.in. bonus bez konieczności wykonywania depozytu. Tym sposobem zainkasujesz 20 PLN. Dodatkowo możesz stać się posiadaczem zakładu bez ryzyka do 600 PLN (po wpłaceniu pieniędzy).

Porady bukmacherskie

Back to top button