Najlepsi bukmacherzy w Internecie

Czy granie w stacjonarnych punktach bukmacherskich ma jeszcze sens?

Czy granie w stacjonarnych punktach bukmacherskich ma jeszcze sens?

Jesteś coraz bliżej tej decyzji? Tak naprawdę przez lata obstawiałeś w punktach stacjonarnych? Teraz jednak szukasz lepszych opcji? Czy warto jeszcze grać w lokalach naziemnych? A może dobrze byłoby zdecydować się na typowanie w sieci? Dlaczego tak wielu ludzi wybiera właśnie ten model obstawiania?

Coraz więcej osób decyduje się na typowanie w sieci

I nie są to tylko nasze słowa. Tak przecież pokazują rozmaite statystyki. Już od lat obstawianie w internecie stawało się coraz popularniejsze. Można zaś rzec, że punktem kulminacyjnym stała się… pandemia. W marcu 2020 roku polski rząd zdecydował o zamknięciu (tymczasowym) wszystkich punktów stacjonarnych. Ze względu oczywiście na bezpieczeństwo. Wtedy wiele osób (które nie chciały rezygnować z obstawiania) przekonało się na własnej skórze, że można to efektywnie robić w sieci. Generalnie typowanie w punktach stacjonarnych ma wiele wad. Przede wszystkim nie każdy mieszka blisko takich lokali. A to oznacza spore straty w kontekście czasu oraz pieniędzy. Dlatego wiele osób zastanawia się teraz, jak grać w STS w internecie. Masz podobne pytania? Nie ma tutaj nic trudnego. Ta firma bukmacherska działa w pełni legalnie. Także online. Aby dokonać rejestracji, należy wejść na stronę https://www.sts.pl/pl/registration/. Co dzieje się w dalszej kolejności? Musisz oczywiście podać swoje dane. Ale bez obaw. Są one potem odpowiednio przechowywane. Żadna osoba trzecia nie ma zatem do nich dostępu. W czasie rejestracji zadbaj o to, by pojawił się odpowiedni kod promocyjny.

sts online nowy bonus
Nowa oferta darmowych bonusów w STS online

Możliwość zainkasowania świetnych bonusów

Nie wspominamy o tym przypadkowo. Jeśli bowiem np. w czasie rejestracji w STS wpiszesz „STS100”, to możesz zainkasować potem m.in. zakład bez ryzyka 100 PLN. Co jeszcze oferują tacy topowi bukmacherzy online? M.in. możesz zainkasować bonus 1500 PLN. W formie trzech oddzielnych promocji. Na początek (przy pierwszym depozycie) masz sposobność otrzymać 100% do 300 PLN. Potem 50% do 500 PLN oraz 50% do 700 PLN. Jakie jeszcze bonusy są oferowane? Warto dodać, że możesz otrzymać po 20 PLN. STS to hojna firma bukmacherska. A ten aspekt tylko to potwierdza. Warto zaznaczyć, że te pieniądze można otrzymać w przypadku zagrania zakładów na sporty wirtualne oraz Betgames. Jeśli pierwsze próby okażą się spudłowane, to otrzymasz zwrot stawek do 20 PLN. Takich zaś promocji nie ma dla Klientów punktów stacjonarnych. Podobnie jest chociażby w przypadku Fortuny. Jak zarejestrujesz się, to możesz zainkasować np. zakład bez ryzyka 20 PLN, zwrot za pierwszy przegrany kupon do 600 PLN, czy bonus przy drugim depozycie (wynoszący nawet 2100 PLN).

Legalny bukmacherOferta bonusówKod
STS.pl1640 PLN w bonusach!BETONLINE
Superbet.pl34 PLN freebetBETONLINE
eFortuna.pl2230 PLN w bonusachBETONLINE
Betfan.pl600 PLN cashbackBETONLINE

Do typowania są nie tylko najbardziej popularne dyscypliny

Oferta podmiotów hazardowych online (szczególnie tych najlepszych) robi spore wrażenie. Możesz bowiem swobodnie obstawiać nie tylko najbardziej popularne sporty, ale także te niszowe. Co ważne, w ofercie znajdują się również dyscypliny wirtualne, gry karciane, czy rozgrywki e-sportowe.

Porady bukmacherskie

Back to top button