Najlepsi bukmacherzy w Internecie

Czy obstawianie w STS jest opłacalne?

STS – czy jest to bukmacher, z którego usług warto korzystać? Takie pytanie z pewnością zadaje sobie bardzo wielu zwolenników zakładów bukmacherskich, którzy szukają nowego bukmachera do obstawiania meczów przez internet. W dzisiejszym artykule opisujemy po kolei poszczególne elementy jego oferty. Jest to obowiązkowa lektura dla każdego, kto chciałby zarobić na obstawianiu zakładów bukmacherskich duże pieniądze.

obstawianie meczów w sts
Jak obstawiać mecze w STS żeby wygrywać pieniądze?

STS – jak prezentuje się strona internetowa bukmachera?

 STS to bardzo silna i rozpoznawalna marka w całej Polsce. Zdecydowana większość doświadczonych zawodników kojarzy tego bukmachera lub miało z nim jakąś styczność. Wynika to z tego, iż jest to naprawdę dobry bukmacher. Jego oferta wpisuje się w potrzeby i oczekiwania nawet najbardziej wymagających graczy. Od razu, gdy wejdziemy na jego stronę internetową, się o tym przekonujemy.

Strona internetowa firmy bukmacherskiej wykazuje się profesjonalizmem w każdym calu. Da się na niej odszukać wszystkie informacje, które są istotne z punktu widzenia użytkownika. Mowa tutaj o zakładkach dotyczących zakładów, obsługi klienta, rejestracji, programu lojalnościowego czy statystyk z meczów. Po boku ekranu ulokowany jest kupon – można go wypełnić i wysłać w dowolnie przez siebie wybranym momencie. Na dole jest czat przeznaczony dla graczy oraz opis wszystkich najważniejszych promocji tej firmy bukmacherskiej. Tradycyjnie po lewej stronie ekranu ulokowana jest lista wszystkich dostępnych u bukmachera dyscyplin sportowych. Na środku strony, w samym centrum widnieje slajder, w którym są interesujące informacje o bonusach, kursach i meczach. 

Specjalnie na potrzeby dzisiejszego artykułu zapytaliśmy kilku ekspertów o opinię na temat strony internetowej bukmachera STS. Wszyscy zgodnie stwierdzili, iż jego witryna została przygotowana przez najlepszych fachowców z branży. Działa ona bez zarzutu oraz wyróżnia się dużą czytelnością. STS powinien być wzorem dla wszystkich innych firm bukmacherskich w zakresie tworzenia stron internetowych. Jest to doświadczona firma, która starannie przygotowuje wszystkie elementy swojej oferty. 

nowy bonus bez depozytu w sts 2020
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Jaką ofertę dla graczy ma bukmacher STS?

Ofertę zakładów firmy bukmacherskiej STS można znaleźć na jej stronie internetowej po lewej stronie ekranu. Na górze są wszystkie polecane wydarzenia, których najczęściej poszukują zarejestrowani tam użytkownicy. Jest to niezwykle przydatna funkcjonalność, która cieszy się naprawdę dużą popularnością. W dniu, w którym gra na przykład Bayern Monachium, nie będziemy musieli szukać informacji o tym gdzieś daleko na stronie – wszystko będzie napisane na stronie głównej bukmachera. 

Betgames w STS – co to takiego i jak to działa? 

Bukmacher STS to jedyna firma bukmacherska w Polsce, która ma w swojej ofercie zakłady na rozgrywki karciane. Nazywają się one BetGames. Zarejestrowani użytkownicy STS mogą typować w czasie rzeczywistym pokera, wojnę oraz bakarata. Są to gry symulowane, które rozgrywają krupierzy z użytkownikami bądź grupami graczy. Kursy na wszystkich uczestników prezentowane są każdorazowo zarówno przed rozgrywką jak i w czasie jej trwania. Warto jednak pamiętać o tym, że w czasie trwania danej rozgrywki kursy ulegają oczywiście wielu zmianom. Typer ma za zadanie obstawić na przykład, kto wygra konkretną rozgrywkę. Nie jest tak  jednak za każdym razem. Może na przykład być tak, że gracz musi obstawić, jaki układ w danej grze będzie zwycięski (w pokerze full, kareta lub kolor). 

UWAGA BONUS: Polski bukmacher STS z okazji uruchomienia usługi Betgames oferuje graczom nowy bonus 29 PLN bez depozytu i 20 PLN bezpiecznego zakładu w Betgames na gry karciane jak poker, wojna i bakarat. Żeby otrzymać bonus należy wpisać kod promocyjny „BETONLINE” podczas zakładania konta na stronie www.sts.pl.

Zakłady na BetGames można typować na kuponach pojedynczych. Jak to zrobić? Wystarczy, że wybierzemy interesującą nas kategorię zakładu oraz wyniki ułożenia kart, a później stawkę, za którą chcielibyśmy dany kupon postawić. 

gra w pokera legalnie w polsce
Legalny poker online w Polsce – Betgames od STS

Sporty wirtualne w STS – jak działają?

Niestety, fani sportów wirtualnych w STS nie będą usatysfakcjonowani. Wielu graczy narzeka, iż bukmacher pod tym względem ma niezbyt atrakcyjną ofertę. Chodzi o to, że jest tam mała liczba dostępnych dyscyplin. Gracze mogą obstawiać generowane komputerowo mecze piłki nożnej, koszykówki oraz tenisa. W porównaniu z innymi firmami bukmacherskimi to trochę mała ilość – zdecydowana większość bukmacherów ma w swojej ofercie minimum pięć sportów wirtualnych.

Jakość rozgrywek sportów wirtualnych w STS jest dość dobra, jednak jeśli porównalibyśmy ją z jakością dostępną u innych bukmacherów takich jak Fortuna, to STS wówczas wypadłby na tym tle blado. Duży plus należy się jednak bukmacherowi za to, iż ma dość dużą liczbę zdarzeń i mocno rozbudowane statystyki.

Czy w STS jest e-sport?

E-sport to prawdziwa przyszłość zakładów bukmacherskich. Taką opinię reprezentuje bardzo wielu ekspertów od rynku bukmacherskiego. Trzeba przyznać, iż w tym stwierdzeniu jest wiele prawdy. E-sport cieszy się ogromną popularnością zwłaszcza wśród najmłodszych grup graczy. Mamy tam do swojej dyspozycji 11 gier do obstawiania. Wśród nich znajduje się League of Legends, Counter Strike, FIFA, Arena of Valor czy Dota2. Pełną listę można oczywiście zobaczyć na stronie internetowej bukmachera. Dodatkowym atutem jest ogromna ilość wydarzeń, których dziennie jest nawet kilkadziesiąt.

Bukmacher

Na forum sportowym piszemy najczęściej o piłce nożnej i promocjach bukmacherskich jakie dają nam legalni bukmacherzy w Polsce.

Porady bukmacherskie

Back to top button