Najlepsi bukmacherzy w Internecie

Hokej na lodzie – poradnik do obstawiania u bukmacherów

Hokej nie jest jedną z najbardziej najpopularniejszych dyscyplin w naszym kraju – co do tego nie można mieć żadnych wątpliwości. Mimo tego, że największym zainteresowaniem cieszy się na północy (w tym w krajach skandynawskich), również w Polsce znajduje jednak swoich zwolenników. Właśnie dlatego polscy bukmacherzy posiadają go w swojej ofercie i starają się pokrywać go w jak najlepszy sposób. Gdzie musimy się skierować, chcąc go obstawiać? Jakie rynki mamy do dyspozycji i o czym pamiętać, by robić to z sukcesami? Na tym skupimy się w tym poradniku.

poradnik obstawiani hokeja na lodzie
Jak skutecznie obstawiać hokej na lodzie u bukmacherów?

Najciekawsze rynki w hokeju na lodzie

W hokeju nie musimy ograniczać się do rynku 1X2, a zatem wskazywania na zwycięstwo którejś z drużyn lub remis. Choć rzeczywiście jest to najpopularniejsza opcja, mamy też inne do wyboru:

  • Zwycięzca spotkania – w przeciwieństwie do wspomnianego wyżej modelu, tutaj nie możemy stawiać na remis – jeśli takowy będzie miał miejsce, środki powrócą na nasze konto;
  • Wynik tercji – możemy stawiać również na to, czyim zwycięstwem zakończy się tercja.
  • Ilość bramek – rynek zazwyczaj typowany w modelu poniżej / powyżej.
  • Dokładny wynik – bardzo ciężki rynek, głównie z uwagi na dynamikę całego sportu i ilość bramek, która może potencjalnie paść w czasie spotkania. Jest to również jeden z rynków o najwyższych kursach.

29 PLN bez depozytu w STS

Kod promocyjny: BETONLINE

5 porad odnośnie typowania hokeju

Hokej podobnie jak mecze piłkarskie jest bardzo ciekawą, ale i specyficzną, bo bardzo dynamiczną dyscypliną, której akcja zmienia się z minuty na minutę. W związku z tym warto wiedzieć kilka rzeczy, zanim w ogóle podejdzie się do jego obstawiania. Poniżej przedstawiamy 5 naszych porad, które z pewnością to ułatwią.

  1. Nie ograniczajmy się do jednego rynku – jak już zaznaczyliśmy powyżej, opcji bukmacherskich na hokej jest całe mnóstwo. Nie musimy stawiać na ostateczny wynik spotkania – mamy wiele więcej do wyboru.
  2. Dokładnie analizujmy – znajdźmy solidne źródło informacji na temat hokeja i korzystajmy z niego. Jako że w Polsce nie cieszy się on dużą popularnością, łatwiej jest sięgnąć po zagraniczne serwisy internetowe czy stacje telewizyjne. Analiza jest podstawą obstawiania – sprawdzajmy więc każdego zawodnika i drużynę, oceniając też ich formę.
  3. Znajdźmy dobrego bukmachera – wybór odpowiedniego bukmachera jest w stanie dać nam możliwość zarobienia więcej. Nie każdy pokrywa hokej w ten sam sposób – warto jest więc posiadać konto u kilku z nich. Tych najlepszych i najbardziej zaufanych prezentujemy w dalszej części tego poradnika.
  4. Patrzmy na kursy – kursy bukmacherskie są w stanie podpowiedzieć nam wiele na temat tego, ku czyjej wygranej najbardziej skłania się bukmacher. Zwracajmy na nie uwagę mając świadomość tego, że drużyny z większym kursem są – według niego – na bardziej przegranej pozycji. Oczywiście zawsze konfrontujmy je z własnymi przemyśleniami i analizami – te są absolutnie podstawowe, a kursy powinny być zaledwie wskazówką.
  5. Sięgajmy po valuebety – valuebety, a zatem bardzo wysokie kursy na drużyny, które naszym zdaniem mogą wygrać, są w hokeju czymś bardziej powszechnym, niż w przypadku innych dyscyplin sportowych. Warto na nie polować – niezależnie bowiem od tego, czy wynikają z pomyłki osoby ustalającej kursy, czy też po prostu błędnego przekonania bukmachera co do potęgi danych drużyn, pozwalają nam zarobić więcej.

Bukmacherzy z najlepszą ofertą na hokej

Hokej znajduje się obecnie w ofercie większości legalnie działających w naszym kraju bukmacherów. Nie każdy jednak pokrywa go w ten sam kompletny sposób. Dla typerów liczą się kursy, obstawianie na żywo i bogata oferta. Poniżej przedstawiamy tych, którzy robią to najlepiej, a przy okazji proponują najlepsze warunki gry u nich.

poker online bonus bez depozytu
Betgames STS z bonusem bez depozytu

Hokej na lodzie w ofercie STS

STS, a zatem podmiot dominujący na polskim rynku bukmacherskim, proponuje bardzo ciekawe warunki obstawiania hokeju. Pokrywa większość najpopularniejszych lig w jego obrębie, dodatkowo proponując atrakcyjne kursy właśnie na nie. Obstawianie w STS zakładów na hokej ma wiele zalet, wysokie kursy, niska marża i bardzo bogata oferta zakładów hokejowych. Bukmacher daje też dostęp do solidnego i prostego jeżeli chodzi o warunki bonusu powitalnego.

Hokej na lodzie w ofercie Fortuny

Hokej w Fortunie jest pokrywany w bardzo dobry sposób, z mocno konkurencyjnymi kursami i wieloma promocjami powiązanymi stricte z nim. Fortuna daje też możliwość korzystania ze swojego programu lojalnościowego właśnie w jego obrębie.

Hokej na lodzie w ofercie forBET

Dobrą ofertę na hokej proponuje również forBET – jeden z najświeższych zawodników na polskim rynku bukmacherskim. Sam chwali się najsolidniejszym bonusem powitalnym na rynku, ale też może poszczycić się solidnymi kursami i większością rozgrywek w ramach tej dyscypliny. Do obstawiania na żywo i przedmeczowo.

Bukmacher

Na forum sportowym piszemy najczęściej o piłce nożnej i promocjach bukmacherskich jakie dają nam legalni bukmacherzy w Polsce.

Porady bukmacherskie

Back to top button