Który bukmacher najlepszy

Jacy nielegalni bukmacherzy są jeszcze w Polsce?

W 2017 roku Sejm RP znowelizował ustawę antyhazardową. Nowe przepisy spowodowały szereg zmian w świecie zakładów bukmacherskich. Wiele firm tego typu zdecydowało się wówczas opuścić polski rynek zakładów wzajemnych. Z czego to wynikało? Było to uwarunkowane tym, że znowelizowana ustawa nakładała na firmy bukmacherskie szereg obostrzeń i obowiązków, których nie chciały spełniać wszystkie firmy. Od tego czasu z polskiego rynku bukmacherskiego zniknęła cała masa firm – niektóre zdecydowały się na nielegalną działalność, a niektóre ją zakończyły.

nielegalni bukmacherzy online
Lista nielegalnych bukmacherów internetowych w Polsce

Lista nielegalnych bukmacherów

Znowelizowana ustawa przewiduje również, że firmy, które będą próbowały świadczyć swoje usługi w sposób nielegalny, nie będą mogły tego czynić długo – Ministerstwo Finansów stara się blokować wszystkie nielegalne strony bukmacherskie. Dzięki temu gracze mogą być pewni, że korzystają wyłącznie z usług legalnych firm bukmacherskich. Niestety, urzędnikom nie zawsze w porę udaje się zablokować nielegalne witryny bukmacherskie. Warto jednak śledzić listę nielegalnych firm bukmacherskich, która znajduje się na stronie internetowej Ministerstwa Finansów i jest na bieżąco aktualizowana.

Zapraszamy do lektury poniższego artykułu – prezentujemy w nim kompendium wiedzy odnośnie nielegalnych firm bukmacherskich. Jest to lektura obowiązkowa dla każdego, kto planuje rozpocząć swoją przygodę z obstawianiem zakładów bukmacherskich, ale nie wie jak to zrobić.

betonline kod promocyjny sts
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Jak wygląda zablokowana strona bukmachera? 

Każda zablokowana strona bukmacherska przez urzędników z Ministerstwa Finansów posiada komunikat, w którym znajduje się między innymi następujące zdanie: „Strona internetowa, z którą podjęto próbę połączenia, jest wykorzystywana do nielegalnego oferowania gier hazardowych”. Na tego typu zablokowanych stronach internetowych zawarte są również informacje na temat podstawy prawnej, dzięki której zablokowano daną stronę internetową. Jeśli znajdą Państwo na stronie bukmachera komunikat tego typu, jest to jasny sygnał że dana firma bukmacherska prowadziła swoją działalność w sposób nielegalny.

Firmy bukmacherskie bez licencji – stan na 2019 rok

Którzy bukmacherzy w Polsce należą do grona nielegalnych firm bukmacherskich? Przede wszystkim należy wspomnieć o tym, że w tej chwili większą popularnością cieszą się jeszcze nielegalni bukmacherzy aniżeli nowe firmy bukmacherskie, które powstały po 2017 roku. Wśród firm tego typu można wymienić chociażby Bet 365 czy Expekt – gracze zakładów nieustannie sprawdzają w internecie, czy powyżej wymienione firmy decydują się na powrót na polski rynek. Dla wszystkich fanów tych zagranicznych firm mamy niestety smutną informację – na ten moment żadna z nich nie planuje jeszcze powrotu do Polski. 

Wiele osób słyszało już jednak o pogłoskach, które mówiły o tym, że o uzyskanie licencji pozwalającej na legalne świadczenie usług w Polsce drogą online starają się firmy, które odeszły z polskiego rynku w 2017 roku, takie jak Bet365 czy Betclic. Warto pamiętać o tym, że w czasach, gdy były one w 100% legalne, podejmowały szereg działań promocyjnych i reklamowych z udziałem polskich sportowców. I tak, twarzą bukmachera Expekt był Zbigniew Boniek. Ten sam bukmacher sponsorował również Reprezentację Polski w piłce nożnej. Betclic na swoją twarz wybrał komentatora sportowego Mateusza Borka, zaś Bet at Home zajmował się sponsorowaniem skoków narciarskich. W tej chwili wszystkie wyżej wymienione marki cały czas znajdują się na liście nielegalnych firm bukmacherskich. Kiedy to się zmieni – dokładnie nie wiadomo/ 

Czy granie u nielegalnych bukmacherów jest dozwolone? 

W tej chwili najbardziej znaną nielegalną firmą bukmacherską jest bukmacher Bet365 – potwierdza to ilość zapytań w wyszukiwarkę odnośnie jego powrotu. Jeśli wejdziemy na jego stronę internetową, zobaczymy komunikat, o którym wspomnieliśmy powyżej – strona tej firmy została zablokowana, ponieważ prowadziła ona swoją działalność w sposób nielegalny. Stanowczo odradzamy korzystanie z usług nielegalnych firm bukmacherskich – grozi to odpowiedzialnością karną. 

Nawet jeśli firmy bukmacherskie oferują Polskim graczom zakłady sportowe nie oznacza to, że są legalnymi bukmacherami w Polsce. Dlatego najlepiej obstawiać u znanych w Polsce bukmacherów jak STS, Fortuna czy Etoto, którzy posiadają licencję i zezwolenie na działalność hazardową w naszym kraju.

Bukmacher

Na forum sportowym piszemy najczęściej o piłce nożnej i promocjach bukmacherskich jakie dają nam legalni bukmacherzy w Polsce.

Porady bukmacherskie

Back to top button