Najlepsi bukmacherzy w Internecie

Jak korzystać z bonusów bukmacherskich poprawnie? Poradnik 2021

Wielu graczy na samym początku stara się uzyskać jak najwięcej bonusów bukmacherskich na start. Wielu z nich jednak zapomina, że bukmacherzy nie oferują swoim graczom nic za darmo. Dlatego już dziś przekonasz się, w jaki sposób możesz prawidłowo skorzystać z bonusów od bukmachera!

Jak korzystać z bonusów bukmacherskich poprawnie? Poradnik 2021

Czytaj regulaminy!

Oczywiście firmy wprowadzają regulaminy do swoich bonusów głównie po to, aby zapobiec potencjalnemu oszukiwaniu – w końcu każdy stara się maksymalizować swoje zyski. Oczywiście warto jest zauważyć, że bukmacher wykorzysta taki regulamin nie tylko w bonusie powitalnym, ale także w kolejnych promocjach bukmacherskich i innych darmowych zakładach, pod lekko zmodyfikowaną postacią.

Zwykle bonusy i promocje od bukmachera wymagają obstawienia całej kwoty po określonym kursie, co dla wielu graczy eliminuje możliwość wygrania i wypłaty całego bonusu – jest to jednak zamierzone działanie bukmacherów. W końcu tego typu promocja jest typową metodą marketingową dla większości legalnych bukmacherów, a nie sposobem na zysk dla graczy. Aby uniknąć utraty całego depozytu już na starcie, możemy uważnie przeczytać warunki bonusu, aby uniknąć nieprzyjemnych niespodzianek.

sts kod promocyjny na bonus
Darmowy bonus bez depozytu w STS – Kod promocyjny: BETONLINE

Obrót bonusu

W regulaminie zapewne natkniesz się na hasło ,,obrót kwotą”. Jeśli jednak nadal nie wiesz, co to oznacza, już to wyjaśniamy. Cóż, bukmacherzy zwykle zapewniają bardzo przyjemną rozrywkę, ale oczywiście nie mają oni równocześnie ochoty na dzielenie się pieniędzmi ze swoimi klientami. Obrót bonusu polega mniej więcej na tym, że musisz zagrać (zazwyczaj całą sumą) przy określonych warunkach.

Jak działa bonus od wpłaty?

Teoretycznie wystarczy wpłata na przykład w wysokości 100 zł, a wybrana firma „wpłaci” pozostałe 100 zł na Twoje konto (przy bonusie do max określonej kwoty, z mnożeniem depozytu rzędu x2). Jest to jednak początek twoich problemów, ponieważ operator wpłaci je na konto bonusowe, co spowoduje zamrożenie „wolnych” środków i uniemożliwi nam wypłatę środków na nasze konto bankowe do czasu spełnienia wymagań regulaminu. Ich układ zazwyczaj daje bardzo małe szanse na wygraną. Przykładem może być tradycyjny minimalny kurs wymiany na poziomie 1,91, co oznacza, że całkowita kwota musi być obrócona co najmniej trzykrotnie. Prawie nikt nie wygrywa tyle u legalnego bukmachera, więc nic dziwnego, że dla wielu początkujących takie bonusy są po prostu nie do wypłacenia.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.plFreebet 20 PLNKod: BETONLINE
betfan.pl100 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Czy warto jest korzystać z bonusów bukmacherskich?

Właściwie to zależy od Ciebie, ponieważ nie każdy bonus jest tak zły, że nie możesz obstawiać, ale musisz być ostrożny, ponieważ główną ideą bonusu jest w rzeczywistości darmowy marketing w zamian za „bonus startowy”. Takie promocje mogą oczywiście posłużyć do zdobycia doświadczenia, ale gracze nie powinni liczyć na to, że na początku gry mogą uzyskać pełną kwotę promocji ze swojego konta.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Porady bukmacherskie

Back to top button