Najlepsi bukmacherzy w Internecie

Jak obstawiać Formułę 1

Formuła 1 jest przez ekspertów nazywana królową sportów motorowych. Nic dziwnego – łączy ona nie tylko ogromne pieniądze, ale także innowacyjne technologie oraz wybitnych kierowców charakteryzujących się posiadaniem prawdziwie nadludzkich umiejętności. Ponadto, Formuła 1 jest również określana jako wyścig zbrojeń między najważniejszymi firmami motoryzacyjnymi, które walczą o palmę pierwszeństwa. W poniższym artykule prezentujemy najważniejsze informacje na temat zakładów bukmacherskich na Formułę 1 oraz samej istoty tego szlachetnego sportu. Zapraszamy serdecznie do lektury!

f1 jak obstawiać
Obstawianie u bukmacherów Formułę 1

Jak obstawiać kursy bukmacherskie na Formułę 1?

Formuła 1 jest niezwykle popularnym sportem motorowym w szczególności we Włoszech, Brazylii, Hiszpanii, Niemczech oraz w Azji. Sporym zainteresowaniem cieszy się także w tych krajach, z których pochodzą poszczególni kierowcy.

W Polsce legalni bukmacherzy oferują mnóstwo ciekawych promocji i bonusów związanych z Formułą 1. Oprócz tego oczywiście oferta zakładów musi być bogata żeby gracze mieli w czym wybierać i tutaj znowu Polscy bukmacherzy stanęli na wysokości zadania.

Jaka jest klasyfikacja konstruktorów na Formułę 1 w sezonie 2019?

Wiele osób zastanawia się nad tym, kto otrzyma zaszczytny tytuł mistrza świata konstruktorów Formuły 1 w bieżącym sezonie. Rok temu triumfował Mercedes, zaraz za nim uplasował się Ferrari oraz Redbull. W tym roku większość bukmacherów wskazuje, że układ sił nie zmieni się znacząco. Najlepsze kursy można znaleźć u bukmacherów takich jak LV BET oraz forBET. Sprawa wygląda podobnie jak w przypadku kierowców – przewidziany jest jeden główny, zdecydowany faworyt.

nowy bonus bez depozytu w sts 2020
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Jest nim Mercedes, a dokładniej mówiąc AMG Petronas Motorsport. Zespół ten ma siedzibę w Brackley bardzo mocno zdominował Grand Prix Formuły 1 w trakcie ostatnich pięciu sezonów. Każdorazowo triumfował w klasyfikacji generalnej konstruktorów. Oprócz tego, za każdym razem zajmował również najwyższy tytuł wśród kierowców. Jak wskazują przewidywania znaczącej większości bukmacherów, w tym roku ta sytuacja powinna się powtórzyć.

Kursy na Formułę 2020 – przewidywania bukmacherów

Kto według buków ma największe szanse na to, by zwyciężyć w klasyfikacji końcowej Formuły 1? Warto wiedzieć przede wszystkim, że wielu bukmacherów postanowiło wystawić naprawdę interesujące kursy. Mowa tutaj na przykład o STS, który na Maxa Verstappena wystawił bardzo wysoki kurs – 6,00. Za faworyta do uzyskania tytułu większość bukmacherów uznaje Lewisa Hamiltona ze stajni Mercedesa, który ten tytuł uzyskał również w roku ubiegłym.

Duże szanse według bukmacherów ma także czterokrotny zdobywca tytułu mistrza świata, Sebastian Vettel. Sukces może również odnieść Max Verstappen ze stajni Red Bulla, który rok temu prawie znalazł się na podium w klasyfikacji generalnej. Być może dojdzie do tego w tym roku.

Bukmacher

Na forum sportowym piszemy najczęściej o piłce nożnej i promocjach bukmacherskich jakie dają nam legalni bukmacherzy w Polsce.

Porady bukmacherskie

Back to top button