Najlepsi bukmacherzy w Internecie

Jakich błędów najlepiej nie popełniać przy typowaniu zakładów online?

Każdy popełnia jakieś błędy, a często ich uniknięcie to kwestia przeczytania kilku zdań. Jak wygląda więc kwestia pomyłek, które można zaradzić? Czy warto jest zacząć czytać poradniki I książki na temat zakładów bukmacherskich, tylko po to, aby wygrywać częściej? O tym już za chwilę!

Jakich błędów najlepiej nie popełniać przy typowaniu zakładów online?

Wybierz – czy chcesz się bawić, czy zarabiać

Jest całkowicie zrozumiałe, że oprócz zarabiania na marżach bukmacherzy wykorzystują również błędy niedoświadczonych graczy. W końcu każdy popełnia błędy, ale problem z tym wszystkim polega na tym, że jeśli naprawdę chcesz zarabiać na obstawianiu, powinieneś popełniać jak najmniej błędów. Przed rozpoczęciem przygody z grami losowymi musimy zadać sobie pytanie, czy szukamy tylko I wyłącznie adrenaliny, czy też poważnie traktujemy długoterminowy cel zarabiania pieniędzy. Niestety (albo I nawet stety), opierając się na statystykach oraz czytając różne fora bukmacherskie, większość z graczy to typowi gracze niedzielni.

nowy bonus bez depozytu w sts 2020
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Obstawianie zakładów akumulowanych

Naturalnie każdy ma nadzieję, że za zakład za kilka złotych uda mu się wygrać miliony oraz na przykład kupić nowy samochód ze średniej półki. Cóż, to najczęstszy błąd, który popełnia większość graczy. Granie na zakładach akumulowanych to najszybszy i najłatwiejszy sposób na zbankrutowanie. W końcu granie na siły na zakładach ako totalnie nie ma sensu, ponieważ tylko starannie przeanalizowane zakłady mają szansę wygrać, nie mówiąc już o tym, że ogólnie wygranie czegokolwiek na zakładach ako jest bardzo wątpliwe – w końcu musisz obstawić tu kilka zakładów pod rząd – nie mówiąc o tym, że wygranie nawet jednego może być wyzwaniem.

Jeśli o jakimś sporcie wiesz nieco więcej

Jeśli skupisz się na danej dyscyplinie o której dużo wiesz, to nie powinieneś typować zakładów z innych lig. Wydaje się to oczywiste, ale kiedy nasza wybrana liga nie bierze udziału w grze, to lepiej nie brać udziału w grze i czekać na wznowienie gry, zamiast tracić pieniądze na losowych zakładach. Zanim zaczniesz zarabiać, najlepiej poświęcić więcej czasu na przeglądanie własnych statystyk, oraz sprawdzeniu tego, czy nasza rozgrywka naprawdę ma sens i czy dobrze postawiliśmy zakład. To uchroni nas przed utraceniem kwoty inwestycji i pozwoli na zachowanie środków na bardziej sensowną grę.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.plFreebet 20 PLNKod: BETONLINE
betfan.pl100 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Łapanie się na lep promocji

Naturalnie promocje bukmacherskie są czymś bardzo pożądanym przez graczy, jednakże większość z nich zapomina o tym, żeby przeczytać regulamin, ponieważ tak naprawdę tutaj najczęściej zaczynają się schody. Nawet I polscy bukmacherzy bardzo często w swoich regulaminach zawierają takie kwestie, że trzeba danym bonusem obrócić kilkukrotnie po zawyżonych kursach przed jakąkolwiek możliwością wypłaty wygranej z pierwszego zakładu. Owszem, są I fajne bonusy bez haczyków, jednakże aby takie znaleźć, to trzeba się trochę namęczyć. Dlatego też uważaj na to, co proponują bukmacherzy, abyś ty też się nie złapał na jakieś ,,promocje” które koniec końców nie przyniosą ci wygranej.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Porady bukmacherskie

Back to top button