Najlepsi bukmacherzy w Internecie

Kiedy jest najlepszy okres na zakłady sportowe?

Kiedy jest najlepszy okres na zakłady sportowe?

Gigantyczny wzrost zainteresowania zakładami bukmacherskimi (możemy go obserwować tak naprawdę na własne oczy) nie jest przypadkowy. Aktualnie typerzy mają tak dobrze, że mogą obstawiać interesujące ich wydarzenia nawet… ze swojego domu lub mieszkania. Kiedy oferta nowoczesnych podmiotów hazardowych jest bardzo hojna? W jakich okresach można liczyć na najwięcej opcji?

Dużego wyboru nie brakuje szczególnie w czasie weekendów

Na co dzień interesujesz się przede wszystkim futbolem? Warto zaznaczyć, że mecze piłki nożnej są rozgrywane przede wszystkim w piątki, soboty oraz niedziele. Kiedy większość z nas odpoczywa, piłkarze ruszają do rywalizacji. Nie da się ukryć, że tutaj chodzi o pieniądze. W czasie weekendów ludzie mogą pozwolić sobie np. na wizyty na stadionach. Tak samo, jak na obejrzenie spotkania w telewizji itd. Warto zaznaczyć, że chodzi tutaj nie tylko o piłkę nożną. Zdecydowana większość dyscyplin jest rozgrywana właśnie w czasie weekendów. A bukmacherzy warci polecenia mają w tym okresie ręce pełne roboty. Statystyki pokazują, że wtedy jest posyłanych naprawdę mnóstwo kuponów. Nie tylko pojedynczych, ale także akumulowanych, czy systemowych. Jakie podmioty hazardowe są zaś najbardziej popularne? Warto wymienić takie firmy bukmacherskie, jak STS, Fortuna, Betfan, Fuksiarz, czy Betcris itp. Należy także dowiedzieć się o najpopularniejszych sportach. Do tego grona możemy zaliczyć futbol, skoki narciarskie, siatkówkę, koszykówkę itp. W czasie weekendów możesz swobodnie obstawiać rozmaite zakłady podstawowe oraz dodatkowe (w trybie prematch lub live).

sts online nowy bonus
Nowa oferta darmowych bonusów w STS online

Wtorek i środa – wtedy nierzadko są rozgrywane mecze Ligi Mistrzów

Jeśli chodzi zaś o środek tygodnia, to zazwyczaj oferta podmiotów hazardowych jest o wiele uboższa. To jednak nie oznacza, że nie ma nic do typowania. Opcje są, aczkolwiek w mniejszej liczbie. Wśród polskich typerów bardzo dużym zainteresowaniem cieszy się Liga Mistrzów. Nie wiesz, jak obstawiać w Fortunie te rozgrywki? To proste. Musisz tylko mieć założone konto. To wystarczy (należy też wpisać kod), aby zainkasować bonus 20 PLN. Następnie trzeba wpłacić pieniądze (jeśli to zrobisz, zdobędziesz zakład bez ryzyka do 600 PLN). Po zaksięgowaniu gotówki, można już swobodnie obstawiać np. spotkania Ligi Mistrzów. Są one rozgrywane we wtorki i środy (oczywiście, nie we wszystkie). Wielki finał odbywa się zaś w sobotę. Jak obstawiać takie mecze? Musisz wybrać interesujące Cię wydarzenie, a następnie w niego kliknąć. Zostanie ono dodane do kuponu. Potem trzeba wpisać stawkę i zatwierdzić kupon.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod
STS.pl1640 PLN w bonusach!BETONLINE
Superbet.pl34 PLN freebetBETONLINE
eFortuna.pl2230 PLN w bonusachBETONLINE
Betfan.pl600 PLN cashbackBETONLINE

Kiedy jest najwięcej opcji do typowania w tenisie ziemnym?

Wspominaliśmy o tym, że zdecydowanie najwięcej wydarzeń do grania jest w czasie sobót i niedziel. W przypadku tenisa ziemnego (bardzo popularnego chociażby ze względu na sukcesy Igi Świątek) sprawa wygląda nieco inaczej. Tutaj najwięcej spotkań jest rozgrywanych na początku tygodnia. Z każdym kolejnym dniem jest zaś mniej zawodników (przegrani odpadają z dalszej rywalizacji). W czasie weekendów rozgrywa się zaś półfinały oraz finały.

Porady bukmacherskie

Back to top button