Najlepsi bukmacherzy w Internecie

Kupony w STS jak sprawdzić czy wygrałem?

Codziennie bardzo wielu graczy zawiera zakłady bukmacherskie oraz z zapartym tchem śledzi, jak przebiegają postawione rozgrywki. Wszyscy pragną wygrywać, jednak nie zawsze jest to oczywiście możliwe. Z czego wynikają porażki? Eksperci wskazują, że główną przyczyną jest brak analizy, brak doświadczenia lub pomyłka w przygotowywaniu kuponu. Pierwsze dwa czynniki można wyeliminować wraz z czasem, jednak ostatni błąd można zlikwidować bardzo szybko. W poniższym artykule doradzamy, jak w sposób poprawny stworzyć kupon STS oraz czym jest opcja sprawdź kupon STS.

kupony sts
W STS można sprawdzić czy nasz kupon okazał się wygrany

Kupon STS – co to takiego?

Kupon STS to dowód zawarcia zakładu między graczem oraz firmą bukmacherską. Na początku jest to jednak narzędzie danego gracza, dzięki któremu może on zawrzeć konkretny zakład. Na kuponie tworzy listę wybranych przez siebie zdarzeń razem ze swoimi typami. Określa również typ zakładu. Wszyscy grający muszą również ułożyć kombinację i określić stawkę, którą się przeznaczy na dany kupon. Łatwo można zatem zauważyć, że etap tworzenia kuponu jest bardzo ważny i należy poświęcić mu odpowiednio dużą ilość czasu, ponieważ tworzenie kuponu to kluczowe decyzje dla wszystkich późniejszych wydarzeń.

Kupon STS może mieć dwie formy – tradycyjną lub elektroniczną. To, który typ kuponu wybierzemy, zależy wyłącznie od naszej decyzji. Wygrana, czyli efekt obstawienia, zawsze ma taką samą formę. Najwygodniej jest oczywiście stworzyć kupon online na stronie www.sts.pl.

Można stworzyć go i wysłać bez wychodzenia z domu. Istnieje jednak jeden warunek – trzeba być graczem zarejestrowanym w zakładach online bukmachera STS. W przypadku, gdy nie interesuje nas obstawianie zakładów online, można wybrać się do stacjonarnego punktu bukmachera i tam dokonać wyboru – wówczas pomoże nam również pracownik STS. 

bukmacher betfan bonus
Polski bukmacher Betfan – Kod promocyjny na bonus bez ryzyka

Warto wiedzieć, że istnieje również trzecie rozwiązanie. Spodoba się ono tym graczom, którzy nie radzą sobie z obstawianiem zakładów online, ale woleliby złożyć zakład w domowym zaciszu. Można zatem stworzyć kupon online, zapisać go i wydrukować lub spisać jego numery. Potem trzeba już tylko wybrać się do lokalu STS, aby wpłacić określoną stawkę naszego zakładu i tam dokonać jego ostatecznego zawarcia przy pomocy pracowników firmy. 

Kupony STS – bardzo ważne pojęcia

Zanim zaczniemy stworzyć kupony STS, warto najpierw zapoznać się z zestawem najważniejszych pojęć, których niezwykle często używa się w bukmacherskim środowisku. Aby móc zawrzeć w sposób poprawny kupon, należy poznać te słowa. Oto najważniejsze pojęcia, których używają gracze zakładów bukmacherskich:

  • Kupon AKO – jest to kupon, który w STS umożliwia wytypowanie od 2 do nawet 100 spotkań. Należy jednak wiedzieć o tym, że kupony wygrywa się tylko wtedy, gdy każdy z nich okaże się poprawny;
  • Kupon SOLO – jest to kupon STS składający się wyłącznie z jednego zdarzenia. Wygrywa się gdy dane spotkanie zostanie przez nas poprawnie wytypowane;
  • Kupon MAXIKOMBI – kupon umożliwia graczom korzystanie z zakładów systemowych, czyli zakładu blokowego oraz zakładu rozpisowego. Dzięki temu MAXIKOMBI może uwzględniać określony margines błędu, co odróżnia go od pozostałych, wyżej wymienionych rodzajów kuponów.

Czym jest opcja sprawdź kupon STS?

Gdy stworzymy i zagramy nasz kupon, warto mieć nad nim kontrolę i w dowolnie przez siebie wybranej chwili móc sprawdzić, jaki jest jego aktualny status. Wszystkie te informacje można znaleźć na stronie STS. W sekcji „Zakłady bukmacherskie” jest specjalny panel. Tam wpisujemy numer kuponu i klikamy „Sprawdź”. 

Bukmacher

Na forum sportowym piszemy najczęściej o piłce nożnej i promocjach bukmacherskich jakie dają nam legalni bukmacherzy w Polsce.

Porady bukmacherskie

Back to top button