Który bukmacher najlepszy

Limity na koncie bukmacherskim – co z tym zrobić?

Niektóre osoby narzekają na to, że muszą niestety mierzyć się z limitami bukmacherskimi. Pierwsze o tym wszystkim słyszycie? Wy na pewno nie mieliście nigdy z czymś takim do czynienia? O co tutaj chodzi? Temat wyjaśnimy od a do z. Poznacie również sposoby, jak radzić sobie w takiej sytuacji, gdy bukmacher nałoży na gracza limit.

limity bukmacherów
Dlaczego bukmacherzy nakładają na graczy limity?

O co chodzi z limitami bukmacherów?

O limitach bukmacherskich mówi się wtedy, jeśli ktoś nie może zagrać za tyle pieniędzy, ile by sobie tego życzył. Załóżmy, że macie zamiar postawić 1000 zł na wygraną gospodarzy w najbliższej kolejce. Wszystko dokładnie przeanalizowaliście. Sprawdziliście formę obu tych klubów. Macie świadomość, że gospodarze spisują się ostatnio zdecydowanie lepiej. Zweryfikowaliście pozycję w tabeli, wiecie, że u rywali nie zagra najlepszy stoper. Na papierze wszystko wygląda idealnie. Próbujecie zagrać za wspomniany 1000 zł. Okazuje się, że system nie chce przyjąć aż tak dużej stawki.

Ok, myślicie, że po prostu coś się zacięło i spróbujecie za kilka godzin lub kolejnego dnia. Sytuacja jednak cały czas powtarza się i powtarza. W takiej sytuacji na wasze poczynania jest po prostu nałożony limit. Czasami limity dotyczą tylko konkretnej dyscypliny albo konkretnego zdarzenia. Może być też tak, że wszystkie wasze zakłady będą podlegały limitowi. Po prostu nie zagracie za więcej, niż postanowił sobie to bukmacher, może to być STS czy Betclic, robi tak każdy. Chyba każdy zgodzi się, że jest to bardzo duża niedogodność, która ogranicza poczynania zawodnika. Nie może dziwić, że dużo osób, które mają takie problemy mocno zatem na to narzeka.

betonline kod promocyjny sts
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Kto jest najbardziej narażony na limity bukmachera?

Kto najbardziej ma w tym temacie problem? Jakie osoby są najczęściej narażone na limity? Są to przede wszystkim osoby, które wygrywają bardzo duże sumy pieniędzy. Trzeba sobie jasno powiedzieć, że legalnie działające firmy hazardowe są uczciwe i sprawiedliwe. Nie są to jednak instytucje charytatywne. Jeśli jakaś osoba będzie ich bardzo mocno ogrywała, to po prostu nałożą na nią limity., aby ograniczyć straty. Jest nieraz tak, że takie osoby są zapraszane do współpracy np. przy ustawianiu kursów. Najlepsi mogą zatem przejść na drugą stronę, w historii zdarzały się już takie przypadki.

Często limity bukmacherskie są nakładane na osoby, które wybitnie są ekspertami od konkretnej dyscypliny. Jeśli ktoś osiąga znakomite wyniki np. na tenisie ziemnym, to jest duże prawdopodobieństwo, że będzie miał limit na tę dyscyplinę. Polscy bukmacherzy stosują takie właśnie kroki w niektórych przypadkach. Gracze osiągający średnie lub kiepskie wyniki oczywiście nie muszą się niczego obawiać. Takie limity ich nie dotyczą w żadnym wypadku. Nie wiemy jednak, czy jest się z czego cieszyć w takiej sytuacji. Zwłaszcza, że lepiej jest wygrywać dużo i stosować sprawdzone sposoby, aby limity były obchodzone.

bukmacher betclic polska
Nowy legalny bukmacher Betclic – Kod promocyjny na bonus

Jak obchodzić limity? Czy jest to możliwe?

Zawodnicy mają swoje sposoby w tej kwestii. Czasami wystarczy tylko podzielić jeden kupon na kilka mniejszych. Wróćmy do stawki 1000 zł. Chcecie za tyle zagrać? System pod żadnym pozorem wam tego nie puszcza, obojętne, czy chcecie zagrać rano, po południu lub wieczorem? W takiej sytuacji można po prostu zagrać kilka kuponów, aby łączna suma wynosiła tyle samo. Tak naprawdę będziecie mogli wygrać sumarycznie dokładnie takie same kwoty pieniędzy. Być może system będzie dla was zaś bardziej łaskawszy, jeśli zdecydujecie się na takie rozwiązanie. Można również korzystać z punktów stacjonarnych. Tam nie macie żadnych limitów.

Najłatwiej w tym temacie mają osoby, które mieszkają w miastach. Na przykład w obrębie Warszawy, Krakowa nie brakuje firm hazardowych różnego typu. Kursy mogą się różnić. Gdzieniegdzie mogą być większe albo mniejsze. Plusem tej całej sytuacji jest fakt, że przynajmniej zagracie konkretny zakład za tyle, ile chcecie. Możecie od razu postawić za całą sumę w konkretnym bukmacherze lub po prostu zdecydować się na kilka mniejszych kuponów, aby sumaryczna stawka wyszła dokładnie tak samo.

Przydają się konta u różnych bukmacherów online

Konta u różnych bukmacherów przydają się nie tylko do tego, aby zgarniać bonusy powitalne. Także po to, by sobie radzić z limitami. Zazwyczaj gracie w pewnej firmie hazardowej? Macie tam limit, którego nie można w ogóle obejść? W takiej sytuacji możecie po prostu stawiać pieniądze w drugiej firmie hazardowej, z którą do tej pory mieliście zdecydowanie mniej do czynienia. Na pewno uda wam się tam zagrać konkretny zakład za daną sumę pieniędzy. Ewentualnie można rozbić jeden kupon na kilka mniejszych w różnych placówkach hazardowych. Jak widać, można korzystać nie tylko z punktów stacjonarnych, ale także z legalnych bukmacherów online.

Posiadanie kilku kont u różnych bukmacherów nie jest pod żadnym pozorem zabronione. Nawet, jeśli nie będziecie grać w kilku firmach hazardowych, to nie są za to pobierane żadne karne odsetki itp. Natomiast takie konta w wielu sytuacjach mogą wam się przydać. Dobrze jest zatem pomyśleć o tym odpowiednio wcześnie. Nic zatem dziwnego, że dużo osób stosunkowo wcześnie rejestruje się w różnych bukmacherach. Wiedzą bowiem, że takie postępowanie może się przydać w trakcie radzenia sobie z różnymi limitami.

Bukmacher

Na forum sportowym piszemy najczęściej o piłce nożnej i promocjach bukmacherskich jakie dają nam legalni bukmacherzy w Polsce.

Porady bukmacherskie

Back to top button