Najlepsi bukmacherzy w Internecie

Metody płatności u bukmachera – wady i zalety

Chcąc grać u bukmachera pierwszym elementem, z jakim spotykamy się tuż po rejestracji, jest forma metody płatności, poprzez którą chcemy doładować swoje konto, aby mieć środki na grę. Zdecydowana większość bukmacherów udostępnia kilka najpopularniejszych metod depozytu, dzięki czemu możemy wybrać tę, która jest dla nas najbardziej komfortowa. Poniżej prezentujemy i opisujemy te najczęściej oferowane oraz podajemy ich zalety, oraz wady.

metody płatności bukmacherskich
Jakie metody płatności do bukmacherów są najlepsze?

Karta kredytowa/debetowa

Pierwszym środkiem wpłacania pieniędzy na nasze okno jest możliwość użycia karty kredytowej lub debetowej. Przy jej pomocy pieniądze znajdują się na koncie wręcz błyskawiczne. Cała operacja polega na określeniu sumy oraz podaniu odpowiednich danych takich jak numer karty, data ważności i kod bezpieczeństwa CCV. Wprost z naszej karty lub konta pobierana jest dana kwota. Plusami tego rozwiązania jest szybkość trafienia środków na konto u bukmachera i wygoda. Całą operację możemy przeprowadzić w ciągu kilku minut, nie wstając z kanapy. Minusem może być podanie wszystkich wrażliwych danych — szczególnie u mniej znanych i renomowanych czy nowych bukmacherów.

Przelew bankowy

Kolejnym sposobem doładowania konta jest przelew bankowy. Odbywa się on dokładnie jak inne przelewy z naszego konta. Po wybraniu tej metody płatności bukmacher udostępnia nam konto, na które wpłacamy środki. Przeważnie musimy podać w tytule specjalny numer, który pomoże dopasować przelew do naszego konta u bukmachera.

betonline kod promocyjny sts
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Czasami przelew odbywa się poprzez pośredników płatności internetowych, gdzie dane są już uzupełnione. Plusem jest szeroka dostępność tej metody, gdyż każdy posiada konto bankowe i łatwość zrobienia przelewu. Minusami mogą być czas doładowania, który jest zależny od zaksięgowania kwoty i ew. prowizje u pośredników płatności internetowych.

BLIK

Jedną z najciekawszych metod płatności do bukmachera jest BLIK. Jest to połączenie płatności przelewem z karta kredytową. Płatność BLIK-iem obydwa się poprzez wygenerowanie kodu w aplikacji bankowej i wpisaniu kodu na stronie bukmachera. Pieniądze są automatycznie przelewane na nasze konto bukmacherskie. Plusem jest szybkość transakcji, brak konieczności podawania wrażliwych danych czy brak opłat. Minusem może być fakt, że nie wszystkie banki — szczególnie najmniejsze, SKOKI czy banki spółdzielcze lokalne nie obsługują BLIK-a.

Obecnie ok. kilkunastu największych komercyjnych banków udostępnia możliwość płacenia blikiem, a sam sposób jest prosty i bezpieczny. Sposób staje się bardzo popularny i jest ciekawą alternatywą dla kart płatniczych — szczególnie w elemencie bezpieczeństwa. Pieniądze i tak są pobierane z konta, a sam kod, który traci po 2 minutach swoją ważność, nikomu nie przyda się do np. okradzenia nas.

Kody przedpłacone Paysafecard

Przedostatnim najpopularniejszym sposobem deponowania środków na koncie bukmacherskim są przedpłacone kody Paysafecard itp. Kupić je można anonimowo za gotówkę w sklepach stacjonarnych przy kasie tak jak doładowania do telefonów. W zamian za zapłatę konkretnej kwoty np. 50 zł otrzymujemy kod doładowania.

Aby doładować konto, trzeba wpisać go na stronie bukmachera. Po jego wpisaniu środki są automatycznie dodawane do konta i możemy z nich korzystać. Plusami są łatwość kupienia takiego kodu, bezpieczeństwo i brak konieczności podawania wrażliwych danych oraz szybkość realizacji kodu. Minusem może być konieczność fizycznego udania się do sklepu i kupiena tego doładowania.

Wpłata w punkcie

Jednym z najpopularniejszych sposobów wpłaty pieniędzy na konto bukmacherskie jest wpłata fizyczna w punkcie marki. Polega ona na osobistym udaniu się do naziemnego punktu bukmachera, podaniu danych konta i wpłaceniu fizycznie gotówki. Sposób ten jest bardzo wygodną alternatywą. Będzie on plusem dla osób chcących wpłacić pieniądze natychmiastowo. Nie trzeba również podawać danych karty i konta a samo doładowanie jest bardzo proste.

Minusem może być konieczność udania się osobistego do punktu bukmacherskiego oraz przenoszenie ze sobą dużej ilości gotówki. Jeśli zamierzamy wpłacić większa ilość pieniędzy, warto zastanowić się i rozważyć inne bezgotówkowe osoby doładowania konta.

Bukmacher

Na forum sportowym piszemy najczęściej o piłce nożnej i promocjach bukmacherskich jakie dają nam legalni bukmacherzy w Polsce.

Porady bukmacherskie

Back to top button