Który bukmacher najlepszy

Metody płatności u Polskich bukmacherów internetowych

W chwili obecnej obstawianie zakładów bukmacherskich cieszy się coraz większą popularnością. Nic dziwnego – powstaje coraz większa liczba firm, które nieustannie ze sobą konkurują, aby przyciągnąć do siebie graczy. Wielu początkujących typerów z pewnością zastanawia się nad tym, w jaki sposób opłacić swoje konto bukmacherskie. Z myślą o wszystkich tych osobach przygotowaliśmy poniższy artykuł. Zapraszamy serdecznie do jego lektury!

płatności u bukmacherów online
Jakie są płatności u bukmacherów w Polsce?

Formy płatności u polskich legalnych bukmacherów online

Na ten moment w Polsce w sposób całkowicie legalny działa dziewięciu bukmacherów. Aż siedem spośród nich udostępnia również swoje usługi za pośrednictwem internetu. W tym miejscu warto wspomnieć, że jeden z bukmacherów, Superbet może oferować swoim graczom usługi wyłącznie poprzez punkty stacjonarne.

Mimo tego prowadzi on swoją stronę internetową, która ma charakter wyłącznie informacyjny. Swoje strony prowadzą bukmacherzy tacy jak LV BET, STS, Fortuna, Milenium, forBET oraz Totolotek i eToto. Zatem jak wpłacić swoje środki finansowe na konto bukmacherskie? Sprawdźmy to!

Lista form płatności u bukmacherów online

Istnieje cała masa sposobów na zasilenie swojego konta bukmacherskiego. Największą popularnością cieszą się oczywiście płatności realizowane za pomocą kart debetowych i kredytowych. Niektórzy bukmacherzy umożliwiają nawet wysłanie przelewów z wykorzystaniem mniej popularnych form płatności takich jak Paysafecard czy Netller. 

betonline kod promocyjny sts
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Karty debetowe i kredytowe 

Metoda płatności, która cieszy się wśród typerów największym powodzeniem. Dotyczy to zarówno nowych jak i doświadczonych graczy. Nic dziwnego – wśród zalet tej metody można wymienić chociażby wysoki poziom bezpieczeństwa, szybki poziom realizacji transakcji czy brak opłat dodatkowych. Warto wiedzieć, że przeważnie wysłana przez nas kwota pojawia się na naszym koncie bukmacherskim już kilka minut po sfinalizowaniu transakcji.

Na chwilę obecną znakomita większość polskich bukmacherów, którzy świadczą swoje usługi za pośrednictwem internetu, ma dostępną tę formę płatności. Nie dotyczy to jednak bukmachera Milenium oraz eToto. Nadmieniamy także, że jest to w 100% darmowa opcja – nie są przy okazji pobierane żadne opłaty ani prowizje.

Jakie informacje należy podać podczas dokonywania transakcji? Wszystko tutaj przebiega identycznie jak w przypadku robienia zwyczajnych zakupów internetowych. Musimy zatem podać dane takie jak imię i nazwisko posiadacza karty, numer tej karty debetowej oraz kod CVC. Kod CVC to specjalny kod, który znajduje się na drugiej stronie naszego plastikowego dokumentu. Składa się on z trzech cyfr. 

Błyskawiczne przelewy bankowe

Główną zaletą tej równie popularnej metody płatności jest fakt, że są one naprawdę błyskawiczne. Błyskawiczne przelewy bankowe można wysyłać zarówno w dzień jak i w nocy. Dzięki temu nasze pieniądze dotrą na konto bukmacherskie gracza już kilka minut po dokonaniu tej transakcji. Aby móc wysłać błyskawiczny przelew bankowy, należy skorzystać z oferty jednej z platform pośredniczących.

Takimi platformami są firmy takie jak pay.com, Tpay, Dotpay, Przelewy 24 oraz PayU. Te instytucje łącznie obsługują około 30 instytucji bankowych, zatem bez względu na to, w jakim banku posiadamy swoje konto, bez problemu uda nam się sfinalizować taką transakcję. Dodatkowym atutem tej formy płatności jest fakt, że wszyscy polscy legalni bukmacherzy online mają w swojej ofercie tę metodę. 

Płatność Blikiem

Blik to metoda, która spodoba się przede wszystkim osobom młodym. Aby móc z niej skorzystać, należy posiadać telefon komórkowy wraz z aplikacją mobilną swojego banku. Podczas finalizowania transakcji u bukmachera należy wpisać wygenerowany w aplikacji kod Blik, który jest unikalny.

Proces ten zajmie nam maksymalnie kilkanaście sekund. Jest to zdecydowanie najszybsza metoda na uregulowanie swoich należności wobec zakładu bukmacherskiego. Niestety, na ten moment Blik nie jest ogólnie dostępny u bukmacherów – na ten moment mają go jedynie bukmacherzy LV Bet oraz Fortuna.

Bukmacher

Na forum sportowym piszemy najczęściej o piłce nożnej i promocjach bukmacherskich jakie dają nam legalni bukmacherzy w Polsce.

Porady bukmacherskie

Back to top button