Najlepsi bukmacherzy w Internecie

Na co warto zwrócić uwagę, obstawiając zakłady online?

Obstawianie zakładów online często wygląda w ten sposób, że ciężko jest nie wziąć pod uwagę pewnych kwestii – takich jak na przykład brak możliwości konsultacji typu z kimś na online, czy też możliwości utraty internetu (jeśli nasze wifi jest wątpliwej jakości) – na co więc powinieneś uważać, jeśli chcesz obstawiać zakłady online?

Na co warto zwrócić uwagę, obstawiając zakłady online?

Jeśli obstawiasz zakłady na piłkę nożną

We współczesnych sportach, nawet w erze koronawirusa, drużyny i zawodnicy muszą brać udział w wielu zawodach sportowych, aby zarabiać. Cóż, skoro mówimy o koronawirusie, to trzeba powiedzieć, że należy go traktować jako dodatkową zależność, ponieważ mogą wystąpić drobne lub oczywiste zmiany w formie graczy. Bardzo rzadko zdarza się, aby drużyna lub zawodnik grają przez cały udział w lidze, czy to z powodu zakażenia koronawirusem, czy też z tego powodu, że aktualna forma im nie pozwala. Dlatego też jeśli obstawiasz zakłady na piłkę nożną, zawsze postaraj się znaleźć jak najwięcej informacji o zawodnikach rozgrywających dany mecz.

nowy bonus bez depozytu w sts 2020
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Nie pij!

Chociaż granie na zakładach jest sposobem na relaks i zwykle wiąże się z relaksacją, zdecydowanie nie zalecamy picia. Alkohol spowalnia naszą reakcję, co jest bardzo ważne w analizowaniu rozgrywki na ekranie. Ponadto może mieć negatywny wpływ na naszą racjonalność. Dlatego, jeśli zamierzasz poważnie traktować granie u buka, możesz odłożyć picie na inne dni, ponieważ tylko wtedy, gdy jesteś całkowicie sprawny, możesz trafnie typować wyniki. W innych przypadkach nie możesz oczekiwać wygranej.

Graj z określonej sumy

Najlepiej będzie, jeśli co miesiąc mniej więcej będziesz odkładał pewną sumę pieniędzy na zakłady. Podczas obstawiania online jednym z kluczowych elementów strategii zakładów sportowych jest kontrola swojego budżetu. Ponieważ na tego typu gry wpływają emocje i mogą powodować znaczne straty, ważne jest, aby w żadnych okolicznościach nie przekraczać założonego budżetu.

Bądź cierpliwy

Jedną z cech charakterystycznych skutecznych technik obstawiania jest możliwość czekania do najlepszego czasu do obstawiania danego zakładu. Tutaj podamy przykład. Jak wiesz, mecz piłki nożnej jest podzielony na dwie połowy. Lepiej jednak postawić na drugą połowę, bo w ten sposób jakiekolwiek niespodzianki związane z zachowaniem gracza będą się rzadko zdarzały – w końcu większość graczy jest zmęczona, a gdy gra się kończy, nie są oczekiwane jakieś wielkie zmiany w wyniku, więc tak naprawdę kluczem do ogrania bukmachera jest typowanie w odpowiednim momencie.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.plFreebet 20 PLNKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Unikaj obstawiania topowych sportów

Może się to wydawać dziwne, ale zdecydowanie można obstawiać niszowe sporty i gry w niższych ligach. dlaczego tak jest? Cóż, to bardzo proste, ponieważ bukmacherzy zatrudnią najlepszych ekspertów w najważniejszych meczach ligowych, aby nie stracili ani grosza na zakładach bukmacherskich.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Porady bukmacherskie

Back to top button