Który bukmacher najlepszyNajlepsi bukmacherzy w Internecie

Najlepsi bukmacherzy na Mistrzostwa Świata 2022

Najlepsi bukmacherzy na Mistrzostwa Świata 2022

Nie powinno się wybierać takich podmiotów hazardowych, które są uważane za mocno przecenione itp. Jesteś totalnie „zielony” w tej branży? Nie masz pojęcia, jakie podmioty hazardowe wybrać? Liczy się tutaj (na samym początku) legalność. A w drugiej kolejności oferowane promocje. Co ważne, rozmaitych bonusów nie brakuje zaś z okazji mundialu, który w tym momencie trwa na katarskich stadionach…

Dlaczego warto mieć konto w Fortunie?

Nie zdążyłeś wziąć udział w promocji, w której mogłeś zainkasować nawet… jeden milion PLN. Przed Mistrzostwami Świata w Katarze ta firma bukmacherska oferowała tyle do wygrania. Trzeba jednak zaznaczyć, że trudno będzie komukolwiek zanotować wiktorię. W końcu w czasie fazy grupowej odpadli Belgowie, czy Niemcy itp. A te ekipy były faworytami… I to nawet do medali! Co jest teraz oferowane przez tego bukmachera? Topowe firmy bukmacherskie nie mogą bazować tylko na jednej lub dwóch opcjach. I tak nowy Klient może tutaj np. zainkasować 20 PLN za rejestrację w tym bukmacherze internetowym. A potem zwrot do sześciu stówek, jak mu nie wejdzie pierwszy kupon. Co jeszcze jest tutaj oferowane? To m.in. promocja „Mistrzowskie Boosty”. Np. dzisiaj (2 grudnia) możesz uzyskać bardziej atrakcyjne kursy na wydarzenie, że w meczach Kamerun – Brazylia i Serbia – Szwajcaria wszystkie ekipy zdobędą gola. Jest to zaś możliwe. Kamerun gra dość ofensywnie. Zawodnicy z Afryki pewnie będą mieli swoje okazje. Tak samo, jak oczywiście Brazylijczycy. Mecz Serbia – Szwajcaria to gra o wyjście z grupy G. Helweci mogą pozwolić sobie na remis. A Serbowie będą chcieli wygrać. Zapowiada się zatem ciekawe, ofensywne spotkanie. Standardowy kurs na to wydarzenie to 3,79. A w promocji „Mistrzowskie Boosty” możesz zainkasować nawet 5,00 (maksymalna stawka to 50 PLN).

sts online nowy bonus
Nowa oferta darmowych bonusów w STS online

Co oferuje obecnie STS?

Dla wielu ekspertów, jak i samych użytkowników jest to topowa firma bukmacherska. Czy słusznie? Jak dobrze sprawdzisz ofertę tego podmiotu hazardowego, to będziesz wiedzieć, że nie jest to przypadkowe. Co oferuje zatem ten najlepszy bukmacher w Polsce dla wielu ludzi? M.in. legalne usługi. Tak samo, jak Fortuna. Dodatkowo posiadacze internetowego konta bukmacherskiego mogą tutaj liczyć na wiele promocji. Oferowany jest np. zakład bez ryzyka do 100 PLN. Tak samo, jak bonusy na łączną sumę… 1560 PLN. Na co można zaś liczyć z okazji MŚ w Katarze? To promocja „Wygraj mundial”. Pierwotnie składała się ona z pięciu etapów. W każdym z nich jest pięć zadań do wykonania. Aktualnie (stan na 2 grudnia 2022 roku) możesz skorzystać z dwóch ostatnich etapów. Jak wykonasz minimum dwa zadania, to otrzymasz 20 PLN bonusu. A jak wszystkie (pięć), to już 100 PLN.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod
STS.pl1640 PLN w bonusach!BETONLINE
Superbet.pl34 PLN freebetBETONLINE
eFortuna.pl2230 PLN w bonusachBETONLINE
Betfan.pl600 PLN cashbackBETONLINE

Bonusy na każdy kolejny dzień MŚ w Fuksiarzu

Masz konto w tym legalnym bukmacherze online? A może dopiero się wahasz? Warto wiedzieć, że ta firma bukmacherska oferuje z okazji mundialu w Katarze bonusy… na każdy kolejny dzień. Dzisiaj możesz np. otrzymać 50 PLN. A jutro kolejne promocje itd. I tak aż do 18 grudnia 2022 roku.

Porady bukmacherskie

Back to top button