Najlepsi bukmacherzy w Internecie

O czym trzeba pamiętać obstawiając zakłady akumulowane?

W przypadku obstawiania zakładów ako, trzeba wiedzieć o kilku, najważniejszych kwestiach, ponieważ w innym wypadku, twoje szanse na wygraną są znacznie zmniejszone. Dlatego też dziś w naszym poradniku dowiesz się tego, co powinieneś wiedzieć o zakładach akumulowanych!

Tennis ball at the hard court corner line

Nie obstawiaj zakładów na remis

Faktem jest, że kursy na mecze piłki nożnej rzadko są niższe niż 2.9, co teoretycznie powinno uczynić je bardziej atrakcyjnymi dla nas. Jednak w przypadku kuponów zbiorczych zdecydowanie odradza się obstawianie takich wyników. Remis to najtrudniejszy wynik do przewidzenia, ponieważ obie drużyny muszą strzelić taką samą liczbę bramek. O wiele łatwiej jest wybrać potencjalnego zwycięzcę.

sts bukmacher online 2020
Polski bukmacher STS – Bonus bez depozytu 2020

Nie ograniczaj się do zakładów trzydrogowych

Dotyczy to nie tylko zakładów AKO, ale także ogólnie obstawiania typów. Obstawianie zakładów w ten sposób na pewno znacznie zwiększa swobodę tworzenia kuponów. Przykładowo, gdy gramy pomiędzy drużyną prowadzącą w danej lidze, a taką, która zajmuje ostatnią pozycję w tabeli, nie powinniśmy spodziewać się wysokich kursów stawiając na ulubione drużyny. Wtedy też warto zastanowić się nad handicapem, liczbą goli w meczu czy rzutem rożnym. Dostępnych jest wiele rynków, a dobrzy gracze z pewnością znajdą w nich wiele perełek, które pozwolą im wygrać zakład.

Nie stawiaj na swoje ulubione drużyny

Bardzo wielu graczy, którzy zapewne przeczytają ten artykuł, na pewno będą chcieli obstawić zakład na zbliżające się mecze drużyn z reprezentacją Polski w piłce nożnej. W końcu euro jest już niedaleko. Nie mówimy tu o możliwym braku formy biało czerwonych, ale o tym, że zakłady na te drużyny, które lubimy najbardziej zwykle kończą się niepowodzeniem i doznajemy dwukrotnie większych strat. Dlatego też mimo i wszyscy chcą, aby nasi wreszcie wyszli z grupy – to jeśli chcesz ograć bukmachera, lepiej postaw na ich przeciwników.

Sprawdzaj kursy

W dobie Internetu jest to bardzo proste zadanie. Jeśli stawiamy na grę i chcemy wiedzieć, czy inni bukmacherzy w Polsce są optymistami co do wyniku, warto sprawdzić dynamikę kursów na jednej ze stron. Nie gwarantuje to wygranej, ale z pewnością dostarcza więcej informacji o tym, czy można przystąpić do gry. Zasady są proste – jeśli kurs spadnie, wiele osób postawi na dany wynik i odwrotnie. W takich wypadkach jednakże najlepiej jest skorzystać z rankingów bukmacherskich, ponieważ to one właśnie pozwalają nam na najłatwiejsze śledzenie kursów bukmacherskich.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.plFreebet 20 PLNKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Czytaj fora bukmacherskie

Nie raz i nie dwa można dowiedzieć się naprawdę ciekawych rzeczy na forach bukmacherskich. Zwykle one dostarczają bardzo wielu informacji, na tematy, które cię interesują – w końcu czasami można spotkać tam nawet osoby, które są w jakimś stopniu związane z daną drużyną, co pozwala nam na uzyskanie większej ilości informacji. Pamiętaj też o tym, że każdy medal ma dwie strony – i nie wszystkie informacje które tam znajdziesz, będą prawdziwe.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Porady bukmacherskie

Back to top button