Najlepsi bukmacherzy w Internecie

Pewne typy bukmacherskie za darmo

Pewne typy bukmacherskie to hasło, którego gracze obstawiający zakłady poszukują bardzo często w internecie. Dotyczy to zarówno początkujących jak i doświadczonych graczy. W poniższym artykule tłumaczymy, czym są pewniaki, gdzie trzeba ich poszukiwać, aby móc cieszyć się wysokimi wygranymi oraz w jaki sposób je stawiać, aby zawsze być na plusie.

pewne typy bukmacherskie
Gdzie najlepsze pewne typy bukmacherskie za darmo?

Pewniaki bukmacherskie – co to takiego?

Pewne typy bukmacherskie za darmo – na ich temat napisano i powiedziano już tyle, że obrosły one już szeregiem legend. Są osoby, które uważają, że pewne typy zawsze „wejdą” i nie ma możliwości, by obstawiając je przegrać. W tym momencie można przedstawić definicję pewniaka – jest to zakład, który gracz (wedle swojej opinii) musi postawić ponieważ na 100% będzie to zakład wygrany. Najczęściej są to pojedynki bardzo dobrych drużyn z zespołami bardzo słabymi. 

Jest także grupa osób, która uważa, że pewne typy bukmacherskie to rodzaj nieco bardziej ryzykownych typów, które oni uważają za wyjątkowo pewne. Załóżmy, że drużyna A znajduje się na szczycie tabeli, ale gra mecz z ekipą znajdującą się mniej więcej na środku stawki w bardzo słabym składzie, wówczas kurs na nią wzrasta ze względu na okoliczności. Gracze mogą jednak stwierdzić, że brak ważnych zawodników nie będzie stanowił żadnego problemu, dlatego stawia na drużynę A. Taki typ nazywany jest właśnie przez niektórych pewniakiem. Inni z kolei mogą stwierdzić, że coś może pójść nie tak. 

betonline kod promocyjny sts
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Tak naprawdę pewniaki to typy, które „dokładamy” do kuponów, ponieważ nie martwimy się, jaki będzie ich wyniki. W przypadku, gdy obserwujemy jakiś mecz i nawet nie zastanawiamy się nad jego przebiegiem (dajmy na to zwycięstwo Realu Madryt z podrzędną drużyną z końca stawki), ponieważ jest to tak oczywiste jak 2+2=4. To są właśnie typowe „pewniaki bukmacherskie”.

Gdzie szukać pewniaki na dziś?

Osoby, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę z obstawianiem zakładów bukmacherskich nie posiadają jeszcze wykształconych zdolności do analizowania i bardzo często umykają im niezwykle ważne szczegóły, które mogą później zaważyć na wyniku konkretnego spotkania. Takie zdolności posiadają wyłącznie najlepsi typerzy w Polsce. Z tego względu ogromna ilość ludzi zastanawia się, gdzie pozyskiwać informacje odnośnie pewniaków, aby zwiększać swoje dochody dzięki prawidłowo obstawionym meczom.

„Jest wiele serwisów, na których znajdziemy darmowe typy bukmacherskie, ale tylko kilka z nich jest rzetelna i są na nich skuteczne typy. W Polsce od lat istnieją strony etypy.pl i typydnia.net.pl, tam analizy piszą typerzy, którzy znają się na swojej robocie.” – opinia z forum itypy.pl

Przede wszystkim zachęcamy do tego, aby samemu próbować analizować i poszukiwać najlepszych typów. W ten sposób bardzo szybko można pozyskać umiejętności, które mają od dawna doświadczeni gracze. Dzięki temu nie będą nam już potrzebne „pewniaki z internetu”, ponieważ doskonale poradzimy sobie bez nich. 

Osoby początkujące powinny zerkać na typy na dziś, które dodawane są na rzetelnych forach internetowych. Renoma i poziom rzetelności danego forum pełni olbrzymią rolę, dlatego warto to weryfikować. Na forum, które nie jest przez nikogo odwiedzane, znalezienie pewniaków będzie z pewnością niezwykle trudne. Dlatego też warto odwiedzać tylko popularne fora, a jednocześnie cieszące się renomą i uznaniem. Jednym z takich forów jest na przykład betonline.net.pl – na tej stronie znajduje się ogromna ilość typów bukmacherskich na dowolnie wybrane przez nas dyscypliny sportowe. 

Stawianie pewnych typów – instrukcja 

Początkujący gracze są zdania, że stawianie pewniaków jest bardzo proste. Nic bardziej mylnego. Osoby nie mające odpowiednio długiego stażu sądzą, że jeśli postawią mecz po kursie 1,15, to będzie to bardzo dobry interes i warto na niego postawić tysiąc złotych, by zarobić trochę dodatkowej gotówki. Niestety, obstawianie pewniaków jest zadaniem trochę trudniejszym niż wydaje się to na pierwszy rzut oka.

Ważna informacja jest również taka, że legalni bukmacherzy jak Totolotek czy Betclic muszą odprowadzać podatek od naszych wygranych w wysokości 12% – to powoduje, że nasze przedsięwzięcia stają się mniej opłacalne (każde o 12 groszy). Mówiąc prościej: nieopłacalne jest stawianie kursów 1,13, ponieważ nie zarobimy na nich 13 groszy, lecz… 1 grosz.

Bukmacher

Na forum sportowym piszemy najczęściej o piłce nożnej i promocjach bukmacherskich jakie dają nam legalni bukmacherzy w Polsce.

Porady bukmacherskie

Back to top button