Najlepsi bukmacherzy w Internecie

Podstawy zakładów bukmacherskich – poradnik 2021

Nie można zaprzeczyć, że każdy początkujący gracz zakładów ma bardzo trudne zadanie – ponieważ branża bukmacherska zawsze stara się ograbić graczy z ich depozytów. Dlatego dzisiaj przedstawimy Ci podstawy zakładów bukmacherskich, które możesz wykorzystać do obstawiania kuponów z sukcesem!

Podstawy zakładów bukmacherskich – poradnik 2021

Analizę zaczynaj od weryfikacji danych

Wiadomo, że szukając informacji na temat typów każdy z nas korzysta z internetu. Warto jednak pamiętać o tym, że przed użyciem takich informacji trzeba je zweryfikować. Jeszcze lepiej, jeśli będziemy je otrzymywać od tzw. źródła – czyli na przykład z blogów lub stron na mediach społecznościowych znanych graczy : pamiętaj, że każdy może publikować swoje wrażenia lub publikować fałszywe wiadomości – więc sprawdź je przed ich użyciem.

Oczywiście fora gier to świetny sposób na zdobywanie najnowszych informacji ze świata gier. Jednak największą wadą tych serwisów jest to, że teoretycznie zazwyczaj dostarczają prawdziwych informacji, ale z drugiej strony ktoś mógł popełnić błąd lub gdzieś usłyszeć niewłaściwą wiadomość, więc te informacje też należy zweryfikować.

nowy bonus bez depozytu w sts 2020
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Jak zacząć obstawiać?

Teoretycznie nie jest to trudne, i nie zajmuje to wiele czasu. Znajdujemy grę, która nam odpowiada, stawiamy zakład i jeśli nam się uda, wygrywamy. Oczywiście to ogromny skrót, bo to nie tak wygrywa się z bukiem – oczywiście możemy wygrać bez analizy i odpowiedniego przygotowania, ale zazwyczaj wygrywamy tylko raz – a potem tylko zaczynamy tracić pieniądze. Dlatego często czujemy się później rozczarowani, ponieważ nie tylko tracimy pieniądze, ale także tracimy wiarę we własne możliwości – no i nasze szczęście. Dlatego na dłuższą metę, jeśli chcesz obstawiać, musisz być przygotowany na oparcie się swoim uczuciom i przede wszystkim nastawić się na granie na poważnie. Pierwszym, czego powinieneś się nauczyć, jest oczywiście analiza bukmacherska – bo bez niej nie będziesz w stanie wygrać nawet dwa razy pod rząd.

Pamiętaj o ustaleniu odpowiedniego budżetu!

Jeśli chcesz wygrać, musisz nauczyć się oszczędzać swoje pieniądze – to mniej więcej oznacza, że musisz przeznaczać tylko niewielką część swojej pensji na zakłady sportowe – w przeciwnym razie możesz zbankrutować – a kiedy depozyt się wyczerpie, nie graj więcej. Jeśli jednak uważasz, że nie dasz sobie z tym rady, to najlepiej zacząć korzystać z aplikacji bukmacherskich – większość aplikacji ma specjalne wbudowane ograniczenie, które nie pozwala na stawianie więcej, niż jest to określone przez ciebie na początku korzystania z nich.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.plFreebet 20 PLNKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Jeśli rejestrujesz się u nowego bukmachera – przeczytaj regulamin!

Co to ma do obstawiania? Otóż ma – i to bardzo dużo, bo w końcu każdy chce otrzymać bonus na start od bukmachera, prawda? Dlatego też ważne jest to, aby przed rejestracją, przeczytać regulamin danego bonusu, określone warunki, oraz jaki jest wymagany obrót bonusu – bo w końcu jeśli nie będziesz w stanie obrócić bonusem, to stracisz swój pierwszy depozyt, nic nie zyskując.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Porady bukmacherskie

Back to top button