Najlepsi bukmacherzy w Internecie

Ranking Polskich bukmacherów online 2021

W ostatnich miesiącach świadczenie usług rozpoczęło naprawdę wielu nowych bukmacherów. Trzeba przyznać, że znalezienie najlepszej oferty ze wszystkich dostępnych nie jest wcale takie proste, dlatego też warto czasem rozejrzeć się za specjalnymi rankingami podsumowującymi funkcjonalności i możliwości oferowane nam przez bukmacherów. Zapraszamy na przygotowany ranking pięciu polskich bukmacherów, który pomoże wam znaleźć spółkę dla siebie.

ranking najlepszych w polsce bukmacherów 2020
Który bukmacher w Polsce jest najlepszy 2021?

Ranking bukmacherów w Polsce 2021

Jakie firmy uwzględniamy w naszym zestawieniu? Będzie to pięciu bukmacherów, zarówno nowych, jak i tych starszych, którzy zostaną porównani pod kątem atrakcyjności oferty, bonusów, a także dodatkowych funkcjonalności. Rywalizacja będzie trudna, gdyż wszyscy prezentują wysoki poziom. Jakich bukmacherów bierzemy pod uwagę dzisiaj?

W rankingu zakładów online brani są pod uwagę:

  • PZBuk
  • Betfan
  • STS
  • Betclic
  • Noblebet

Jak widzicie, zmierzą się ze sobą firmy bukmacherskie, które niedawno wystartowały, z tymi, które mają już wiele lat doświadczenia. Co najciekawsze, te drugie wcale nie są na straconej pozycji. Z naszego rankingu wynika, że młodość radzi sobie bardzo dobrze, a doświadczenie nie ma aż tak ogromnej roli. Głównym problemem starszych bukmacherów jest ich chciwość, ale o tym zaraz. Na razie przeanalizujemy, co braliśmy pod uwagę w naszym zestawieniu. 

Jak wybieraliśmy najlepszych bukmacherów w Polsce?

Najlepsi bukmacherzy w Polsce wybierani byli na podstawie kilku subiektywnych kryteriów. Dlaczego subiektywnych? Wszyscy zdajemy sobie sprawę z tego, że idealny bukmacher nie istnieje, a to, co może podobać się jednemu użytkownikowi, drugiemu może zupełnie nie przypaść do gustu. Istnieją jednak pewne aspekty, które z pewnością są ważne dla wszystkich i to na nich przede wszystkim się skupiliśmy, dokonując oceny.

Za najważniejszy punkt przyjęliśmy wysokość kursów bukmachera, a co za tym idzie także i wysokość marży. Jedno jest ściśle związane z drugim i nie można tego rozłączyć. Dlaczego marża bukmachera jest tak istotna? W skrócie można napisać, że jest to dodatkowy podatek pobierany przez bukmachera, tylko nie widzimy go w sposób bezpośredni. O ile obstawiając kupon, od naszej stawki odliczane jest te 12%, tak marża schowana jest po prostu w kursach.

nowy bonus w betclic polska
Nowy legalny bukmacher Betclic – Kod promocyjny na bonus

Ta zagrywka ma na celu zapewnić zarobek bukmacherowi niezależnie od tego, jaki będzie rezultat danego spotkania. Marża najlepszych polskich bukmacherów oscyluje w granicach 3-4%. Jak widać, da się przeżyć i w dodatku proponować klientom różne atrakcyjne promocje. Zupełnie nie rozumiemy, dlaczego niektóre firmy naliczają sobie nawet 7 i więcej procent marży. Takie działania będziemy piętnować, gdyż nie ma sensu oddawać bukmacherowi tak dużej kasy, skoro można wybrać innego. 

Promocje bukmacherskie są ważne, ale zdecydowanie nie można ich traktować jako najważniejszych. Niemniej jednak przyjrzeliśmy się dokładnie ofercie promocyjnej i wybraliśmy naszych faworytów. Zdajemy sobie sprawę, że duża część typerów podejmuje decyzję właśnie na podstawie tego, stąd postanowiliśmy wyjść naprzeciw oczekiwaniom i uwzględnić to w naszych statystykach. Koniecznie jednak należy pamiętać o tym, że obstawiać powinniśmy u bukmachera, który zaoferuje nam najlepsze kursy, a promocje warto wykorzystywać jedynie jako zastrzyk gotówki. 

Co jeszcze jest ważne? Przede wszystkim strona internetowa i aplikacja mobilna. Bez dobrze przygotowanej witryny będziemy się męczyć, obstawiając, a także zmarnujemy sporo czasu na bezsensowne szukanie i klikanie w różne opcje. Wszystko musi być ładne, czytelne i pod ręką. Podobnie wygląda sytuacja z aplikacją mobilną. Coraz więcej typerów korzysta z aplikacji na komórki, dlatego też dobrze jest, gdy bukmacher nam je udostępnia. 

Top 5 bukmacherów – ranking

Gdy wiemy już, na jakiej podstawie wybieraliśmy bukmacherów, możemy przejść do tego, co najważniejsze, czyli do rankingu bukmacherów. Przed wami efekty naszej pracy.

Bukmacher Betfan – miejsce 1

Betfan to niekwestionowany lider naszego rankingu. Dlaczego? Mimo że ma on zaledwie rok działalności, zdążył już pokazać pazurki i zagrozić spółkom, które dotychczas czuły się bezkarne. Betfan to przede wszystkim całkiem atrakcyjne kursy. Co prawda nie wyróżnia się jakoś na tle konkurentów w tej kategorii, ale można śmiało powiedzieć, że aspiruje do bycia w top 5 najlepszych polskich bukmacherów pod względem kursów. Betfan to także interesująca i ładna strona internetowa www.betfan.pl. Nie ma problemów z nawigacją, obstawianie jest przyjemne, a wszystko jest atrakcyjne i bardzo funkcjonalne.

bukmacher betfan bonus
Polski bukmacher Betfan – Kod promocyjny na bonus bez ryzyka

Inni legalni bukmacherzy powinni uczyć się, w jaki sposób zaprojektować dobrą stronę. Szczególną uwagę na to powinni zwrócić pracownicy Totolotka, którzy zaprezentowali nam ostatnio strasznego potworka, który nie nadaje się do użytku. Betfan posiada również ciekawą promocję bukmacherską, dzięki której możemy zyskać aż 3000 złotych. Bukmacher ten wygrywa także ofertą. O ile wszyscy proponują tam w miarę standardowe rozwiązania, tak Betfan wyskoczył z działem Rozrywka, w którym możemy obstawiać naprawdę ciekawe i śmieszne zakłady. Możemy tu typować np. jaka temperatura będzie w dniu jutrzejszym, czy będzie padał deszcz lub śnieg, a także mnóstwo innych nietypowych propozycji. 

Betfan to naprawdę dobry bukmacher z niesamowita oferta. Można powiedzieć, że rozbił wszystkie inne firmy, które analizowaliśmy.

Bukmacher Noblebet – miejsce 2

Noblebet to bukmacher dla elity, dżentelmenów i prawdziwych mężczyzn. No dobra, tylko na takiego się kreuje, bo w rzeczywistości w żaden sposób nie czuliśmy się wyróżnieni. Ot zwykły normalny bukmacher, który nie miał pomysłu na siebie i dlatego postanowił zagrać na naszych uczuciach i dumie. Strona internetowa została przygotowana bardzo atrakcyjnie, ale trzeba przyznać, że jest to najmocniejszy punkt tego bukmachera. Jeśli chodzi o promocje, szału nie ma. Oferta również jest do bólu typowa, dlatego też nie możemy za to przyznać żadnych punków. Pod względem kursów jest na szczęście całkiem dobrze i to właśnie dlatego bukmacher ten dostał drugie miejsce w naszym rankingu.

Bukmacher STS – miejsce 3

STS to legenda na polskim rynku bukmacherskim. Nie da się jednak ukryć, że trochę brakuje tu polotu i finezji. Co prawda jest tu sporo innowacji jak Betgames, ale niestety dużo brakuje do tego, co proponuje, chociażby Betfan.

UWAGA BONUS: Polski bukmacher STS oferuje graczom darmowy bonus 29 PLN bez depozytu! Żeby bonus odebrać należy wpisać kod promocyjny „BETONLINE” podczas rejestracji na stronie www.sts.pl

STS to jednak solidny i stabilny bukmacher, który zagwarantuje nam pewność rozgrywki oraz ogromną liczbę typów, dobrą aplikację mobilną na smartfony z Android i iOS. Niestety, ale słabą stroną STS są kursy, które zdecydowanie nie należą do najwyższych. 

nowy bonus bez depozytu w sts 2020
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Bukmacher Betclic – miejsce 4

Betclic nieco minął się z powołaniem. Użytkownicy, którzy pamiętali go sprzed wejścia ustawy hazardowej, mogą pamiętać, że kiedyś to było coś. Teraz natomiast nie ma ani ciekawej promocji, ani dobrych kursów. Jedyne co jest naprawdę niezłe to strona internetowa www.betclic.pl.

Ma ten bukmacher jeszcze sporo do udowodnienia, miejmy nadzieję, ze Betclic weźmie się w garść i zaoferuje graczom znacznie więcej, gdyż oczekiwania były ogromne.

Bukmacher PZBuk – miejsce 5

PZBuk wygląda trochę jak nieudany eksperyment. Problemy z wykonaniem strony internetowej, przeciętna promocja, kiepskie kursy. Nie ma tu chyba nic, co mogłoby przyciągnąć typera na dłużej. Z tego powodu PZBuk trafia na ostatnie miejsce w naszej liście i zdecydowanie odradzamy korzystać z jego usług. Istnieje mnóstwo lepszych firm. 

Bukmacher

Na forum sportowym piszemy najczęściej o piłce nożnej i promocjach bukmacherskich jakie dają nam legalni bukmacherzy w Polsce.

Porady bukmacherskie

Back to top button