Najlepsi bukmacherzy w Internecie

Sporty wirtualne – jak je obstawiać? Poradnik bukmacherski 2021

Zakłady na sporty wirtualne są bardzo interesującą gałęzią gier losowych, ponieważ ich popularność zaczęła rosnąć dopiero wtedy, gdy z powodu koronawirusa gracze byli zmuszeni szukać innych rodzajów gier do obstawiania. Jednakże jak obstawia się sporty wirtualne? O tym dowiesz się już za chwilę!

Sporty wirtualne – jak je obstawiać? Poradnik bukmacherski 2021

Zakłady na sporty wirtualne – czym one są?

Krótko mówiąc, wirtualne sporty to obstawianie rozgrywki która jest tworzona za każdym razem przez specjalny algorytm. Zasady zakładów są bardzo podobne do tradycyjnych zakładów sportowych. Dlatego możesz umieszczać kupony na różne sporty. Po prostu kliknij zakład który chcesz obstawić, a kupon zostanie wyświetlony obok niego. Oczywiście musisz pamiętać, że zakłady na sporty wirtualne nie będą odbywać się tak samo jak zwykłe sporty, ponieważ gry trwają zwykle kilka minut – ale z drugiej strony grać możesz 24/7, więc nie ma możliwości, że jakiś zakład ci ,,ucieknie”.

Jak postawić swój zakład?

Zasady są proste i takie same jak w przypadku tradycyjnych zakładów sportowych. Wystarczy spojrzeć na zegar, który wyświetla się na ekranie głównym, wiemy ile czasu pozostało do kolejnej gry i przez ten czas możesz umieszczać oferty zakładów. Klikamy i czekamy na rozpoczęcie zabawy. Wyniki i zwycięstwa wirtualnych zawodów sportowych będą regularnie aktualizowane. Podobnie jak sport w prawdziwym świecie, jest tu wiele niespodzianek, ale przy odrobinie praktyki też możesz wygrać i ograć bukmachera – chociaż tak naprawdę to bardziej ogrywanie algorytmu, aniżeli samej firmy bukmacherskiej.

nowy bonus bez depozytu w sts 2020
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Zaleta obstawiania sportów wirtualnych

Tak jak wcześniej wspominaliśmy, zakłady na sporty wirtualne możesz obstawiać zakłady o każdej porze dnia i nocy. W końcu gra trwa tylko kilka minut, a częstotliwość rozgrywek to kolejna zaleta wirtualnych sportów. Oczywiście piłka nożna jest najpopularniejsza w wirtualnych zakładach, ale silną pozycję mają też tenis i koszykówka. Zasady gry sportów wirtualnych niczym nie różnią się od prawdziwych dyscyplin, więc nie ma potrzeby tracić czasu na naukę zasad gry – chociaż nie do końca.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.plFreebet 20 PLNKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Na co należy zwracać uwagę?

Jeśli chcesz mieć szansę na wygranie tego rodzaju zakładów, powinieneś jak przy normalnych sportach – przeprowadzić analizę zakładów sportowych. Przed rozpoczęciem gry możesz uzyskać dostęp do informacji statystycznych wielu wirtualnych drużyn lub sportowców i na podstawie tych danych ocenić formę i możliwe wyniki sportów wirtualnych. Ze względu na analizę danych wirtualne sporty nie są typową loterią, ale zwykłymi zakładami sportowymi. Oczywiście sprawdzenie statystyk i ich analiza zajmie trochę czasu, ale wtedy twoje szanse na pomyślny zakład wzrosną. Dlatego też nie myśl o tym, aby obstawiać wirtualne zakłady na oślep – lepiej się do tego przygotować.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Porady bukmacherskie

Back to top button