Najlepsi bukmacherzy w Internecie

Totolotek darmowe promocje i bonusy dla graczy

Słyszałeś dużo pochlebnych opinii na temat Totolotka, ale jeszcze nie miałeś okazji samemu go wypróbować? Zastanawiasz się czy warto założyć konto w serwisie i jakie korzyści będą się z tym wiązały? Totolotek to bez wątpienia jeden z wiodących bukmacherów na polskim rynku, który potrafi docenić zarówno nowych jak i dotychczasowych graczy dlatego pytanie powinno brzmieć nie czy warto się w nim zarejestrować, ale dlaczego tego jeszcze nie zrobiłeś?

totolotek darmowe bonusy i promocje
Totolotek darmowe promocje i bonusy w ofercie bukmachera

Bonus na start w Totolotku 1020 PLN

Sztandarową promocją dla której warto nawiązać współpracę z Totolotkiem jest na pewno bardzo dobry bonus startowy – 100% od pierwszej wpłaty (do kwoty 1000 złotych) + darmowy zakład 20 złotych. Decydując się zatem na depozyt 1000 złotych otrzymujemy od bukmachera dodatkowe 1020 złotych na grę!

Premia na start to jednak nie koniec promocji. Stali gracze mają bowiem dostęp do takich promocji jak Gram Grubo (bukmacher Totolotek zwiększa wygrane o 14% na dedykowane wydarzenia sportowe), czy do programu Poleć Przyjaciela w ramach którego można otrzymać 70 złotych za każdego znajomego, który zarejestruje się w Totolotku z naszego linku polecającego – nie trzeba oczywiście dodawać, iż w zamian sam zyska możliwość skorzystania z bonusu powitalnego dla nowych klientów, więc mamy tu sytuację korzystną dla obu stron (polecającego i polecanego), gdyż obie zyskują.

Jako lojalny klient Totolotka możesz otrzymać również zaproszenie do Vip Clubu co zapewni ci dodatkowe korzyści takie jak ekstra freebety, bonusy urodzinowe, konkursy, wycieczki zagraniczne, specjalne promocje czy dedykowaną obsługę. Wszyscy gracze mogą również partycypować w domyślnym programie Bet Club gdzie za każdy postawiony zakład zbieramy punkty, które można wymienić na freebety czy nagrody rzeczowe.

Jak widać korzyści z gry w Totolotku jest bardzo wiele a warto zaznaczyć, że systematycznie wprowadzane są kolejne. Odpowiedź na pytanie czy warto stać się klientem Totolotka może być zatem tylko jedna – zdecydowanie tak.

Bukmacher

Na forum sportowym piszemy najczęściej o piłce nożnej i promocjach bukmacherskich jakie dają nam legalni bukmacherzy w Polsce.

Porady bukmacherskie

Back to top button