Który bukmacher najlepszy

Trzy depozyty = 1200 złotych od forBET

Wykorzystałeś już większość bonusów powitalnych u czołowych polskich bukmacherów takich jak STS, Fortuna czy Totolotek i szukasz równie ciekawych ofert dostępnych u mniej rozpoznawalnych bukmacherów? Z pomocą przychodzi prężnie rozwijający się na naszym rynku forBET, którego pakiet startowy może z powodzeniem konkurować z najlepszymi jeśli wziąć pod uwagę zarówno kwotę premii jak i warunki jakie trzeba spełnić aby ją uwolnić.

forbet bonus i promocja
Darmowe bonusy bukmachera Forbet

Oferta promocyjna bukmachera Forbet

Zacznijmy więc od początku. Rejestrując się jako nowy gracz w serwisie (warunek konieczny) www.iforbet.pl możemy liczyć na pakiet trzech bonusów o łącznej wartości 1200 złotych. Bonusy są przyznawane osobno, za każdą z trzech pierwszych wpłat zgodnie z następującym schematem:

– pierwszy bonus 100% do kwoty 400 złotych

– drugi bonus 75% do kwoty 400 złotych (przy wpłacie 540 złotych)

– trzeci bonus 50% do kwoty 400 złotych (przy wpłacie 800 złotych)

betonline kod promocyjny sts
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Jak zatem widać na powyższym przykładzie, angażując łącznie 1740 złotych własnych środków można otrzymać premię w wysokości 1200 złotych co jest już na starcie bardzo korzystnym rozwiązaniem. Teraz przyjrzyjmy się co trzeba dokładnie zrobić aby móc wypłacić otrzymany bonus, jaki oferuje bukmacher Forbet nowym graczom.

Na wstępie należy obrócić jeden raz wpłaconym depozytem grając spotkanie (lub kupon akumulowany) o kursie całkowitym równym lub większym 2,00. Następnie należy wykonać 4-krotny obrót aby móc uwolnić już sam bonus i trzeba to zrobić stawiając kwalifikujące się zakłady. Za takie forBET uważa w tym przypadku kupony składające się z przynajmniej trzech zdarzeń gdzie pojedyncze spotkania na kuponie mają kurs minimum 1,30. Ponadto nie mogą to być zdarzenia z sekcji sportów wirtualnych.

Minimalna kwota depozytu uprawniająca do otrzymania bonusu to 20 złotych – warto oczywiście pokusić się o większy wkład, gdyż warunki obrotu są naprawdę korzystne, konkurencyjne wobec wielu innych podmiotów. Od momentu aktywacji bonusu mamy 30 dni na wykonanie wymaganego obrotu co pozwoli na spokojnie zastanowić się nad obraną do tego celu strategią.

Bukmacher

Na forum sportowym piszemy najczęściej o piłce nożnej i promocjach bukmacherskich jakie dają nam legalni bukmacherzy w Polsce.

Porady bukmacherskie

Back to top button