Najlepsi bukmacherzy w Internecie

Twój pierwszy zakład – jak się do niego przygotować?

To naturalne, że większość graczy swój pierwszy zakład przegrała, ponieważ nie poświęcali dużo czasu na przygotowanie pierwszego zakładu. Jak więc najlepiej przygotować się do swojego pierwszego zakładu bukmacherskiego? O tym już za chwilę!

Twój pierwszy zakład – jak się do niego przygotować?

Najczęstsze błędy, jakich powinieneś unikać

Wielu graczy rozpoczynających swoją przygodę z zakładami sportowymi przymyka oczy na to, że można łatwo przegrać swoją kasę, mając wizję szybkiej rentowności swoich zakładów. Marzenie o wielkich wygranych wydaje się realistyczne i możliwe, ale niestety początkujący gracze nie wiedzą, że szansa na wygraną jest śmiesznie mała. Warto zdać sobie sprawę z tego, że czasami wygrana u legalnego bukmachera wymaga osobistego poświęcenia i czasu na wdrożenie i nauczenie się pewnych nawyków i umiejętności. Ponadto zakłady wymagają pewnych zależności, a nie każdy ma to na początku. Aby być dobrym graczem w grze, powinieneś mieć takie umiejętności, jak umiejętności analizy, umiejętność podejmowania ryzyka i umiejętność oceny ryzyka. Nie oznacza to jednak, że osoby bez tych cech od urodzenia nie mogą postawić – wręcz przeciwnie, o ile mają odpowiednią determinację, wszystko jest naprawdę możliwe.

nowy bonus bez depozytu w sts 2020
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Bukmacherskie kursy na zakłady

Dla większości graczy naturalne jest myślenie, że kursy bukmacherskie są ważne, ale nie możemy przeceniać ich wartości, ponieważ monitorowanie kursów buka jest ważną częścią zakładów sportowych, co jest naturalne, ale nie powinniśmy Zawsze zwracaj na to uwagę. Jak wszyscy wiemy, kursy bukmacherskie określają, ile pieniędzy wygrywasz, ale nie zależą one tylko od kursów bukmacherskich – ponieważ istnieją różne modyfikatory – takie jak bonusy lub promocje bukmacherskie, które mogą zwiększyć nasze zyski. Co ciekawe, czasami nawet w przypadku niskich kursów, jeśli postawimy odpowiednie zakłady, mogą one również przynieść nam większe przychody.

Zainteresuj się analizą bukmacherską

Analiza gier bukmacherskich to bardzo potężna broń – w końcu tylko najlepsi ludzie mogą ją poprawnie przeanalizować, nie wspominając już o tym, jak sugeruje nazwa – firmy bukmacherskie zwykle zlecają ją profesjonalistom. Ale jak w przypadku wszystkich treści – łatwiej powiedzieć niż zrobić – trudniej zrobić. Nie inaczej jest, ponieważ analiza zakładów wymaga dużo cierpliwości, wiedzy i krytycznych umiejętności analitycznych. Przecież poszukiwanie konkretnych wzorów to nie tylko czasochłonne zadanie, ale trzeba też bardzo uważać, bo nie jest łatwo zwrócić uwagę na wszystkie te wzorce. Oczywiście, jeśli chcesz postawić kilka zakładów pod rząd, możesz to zrobić.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.plFreebet 20 PLNKod: BETONLINE
betfan.pl100 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Na pierwszy zakład nie stawiaj zbyt wiele

Może i wydaje się to dziwne, ale na pierwszy zakład lepiej jest obstawić niewielką sumę – wtedy też rozczarowanie będzie mniejsze, a emocje i tak będą w górze, z racji tego, że za pierwszym razem zawsze to wygląda inaczej.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Porady bukmacherskie

Back to top button