Najlepsi bukmacherzy w Internecie

Z jakiego powodu tak ciężko jest wygrać z bukmacherem?

Nie da się ukryć, że spora ilość graczy nawet nie zdaje sobie sprawy z tego, dlaczego jest aż tak ciężko wygrać z bukmacherem. Dlatego też dziś przedstawimy ci powody, dla których nie udaje ci się wygrywać z bukmacherem za każdym razem!

Z jakiego powodu tak ciężko jest wygrać z bukmacherem?

Bukmacherzy to spore korporacje

Wydaje się, że wiele osób ignoruje lub nie chce brać pod uwagę, że zakłady to przede wszystkim firma – zwykle duża firma, w której wiele osób pracuje na różnych stanowiskach – w końcu, aby uzyskać pozwolenie na świadczenie usług księgowych, w rzeczywistości potrzebujesz milionów kapitału, aby oferować legalne zakłady bukmacherskie. No cóż, skoro mówimy o dużych firmach – to trzeba mówić o ekspertach. Prawowici bukmacherzy będą zatrudniać lub zlecać na zewnątrz problemy, takie jak analiza, osobom, które mogą dosłownie zamknąć oczy, aby dokładnie przewidzieć wynik określonego meczu w danym sporcie, nic dziwnego, że tak wielu ekspertów, mając tak wieloletnie doświadczenie, pokazuje graczom że się mylą. W końcu legalni bukmacherzy nie po to ich zatrudniają, aby przetracić swoje pieniądze, prawda?

nowy bonus bez depozytu w sts 2020
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Wyłapywanie błędów

Powiedzmy, że jesteś nauczycielem w szkole (przed pandemią) i przeprowadzasz testy. Twoim zadaniem jest złapanie każdego, kto oszukuje – bo jeśli tego nie zrobisz, uzyskają lepsze wyniki bez studiowania materiału, prawda? Jest to podobne do zakładów sportowych – z tym wyjątkiem, że „oszukując” masz szansę wygrać wiele kasy – i nie zdarza się to zbyt często.

Główne założenie grania na zakładach

Można śmiało powiedzieć, że „firma bukmacherska zawsze musi wygrywać” – nic więc dziwnego, że techniki obstawiania są skonstruowane w sposób maksymalizujący szanse bukmacherów na wygraną. Jest to podobne do pozostałych tematów – takich jak promocje bukmacherskie – czy kiedykolwiek przeczytałeś, co jest napisane w regulaminie, zanim z nich skorzystasz? W większości przypadków, aby zrealizować „darmowy” bonus, być może będziesz musiał obstawić kilka razy z dużym prawdopodobieństwem – dla początkujących jest to prawie niemożliwe.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.plFreebet 20 PLNKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Wycofywanie zakładów

W ostatnim czasie media przeprowadzały coraz więcej wywiadów z anonimowymi typerami i odkrywały sposób na niemal ciągłe pokonywanie bukmacherów. Ale dlaczego ci ludzie chcą pozostać anonimowi? Cóż, jak powiedzieli w wywiadzie – bukmacher może po prostu wycofać takie techniki obstawiania i odciąć dostęp do kont takim graczom. Oczywiście nie jest to całkowicie legalne, ale jak gracze mogą udowodnić, że taka firma jest nielegalna? Nie wspominając o tym, że z powodu pewnych zmian w rozgrywce buk po prostu wycofał zakład, w przeciwnym razie może to spowodować spore straty. Dlatego też nie zdziw się, kiedy prawidłowo uda ci się przewidzieć wynik danego zakładu, ale później okaże się, że jednak twój zakład został wycofany.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Porady bukmacherskie

Back to top button