Najlepsi bukmacherzy w Internecie

Zakłady u bukmachera – jak sobie dać z tym radę?

Wiele osób w tym roku zaczyna obstawiać zakłady bukmacherskie, jednakże tak naprawdę niewielu z nich wie w ogóle, co robi. W końcu wielu z nich tak naprawdę się nudzi, bo kwarantanna i pandemia. No ale z drugiej strony, jak zacząć wygrywać u bukmachera? O tym przekonacie się już za chwilę!

Zakłady u bukmachera – jak sobie dać z tym radę?

Nie panikuj!

Jeśli podczas obstawiania zakładów, towarzyszy ci zdenerwowanie oraz panika, to raczej powinieneś poszukać innego hobby. Przypominamy, że gry losowe powinny być zabawą i tym sposobem na zmianę tej szarości podczas zwykłego dnia. Dlatego jeśli jesteś osobą, która nie potrafi panować nad swoimi nerwami i nie może podejmować decyzji pod presją, nie stawiaj zakładów zbyt pochopnie, ponieważ gdy jesteś rozczarowany, nie tylko nie zarobisz żadnych pieniędzy, ale także stracisz wszystko, co wpłaciłeś na swoje konto bukmacherskie.

Codziennie staraj się znaleźć nowe informacje na temat obstawiania

Ci, którzy nie rozwinęli swojej wiedzy na temat zakładów bukmacherskich i nic z tym nie robią, nie zaczną więcej wygrywać, a co więcej – prawdopodobnie każdy ich zakład będzie równał się przegranej. Niestety, ale aby wygrać u bukmachera musimy się odpowiednio przygotować, w przeciwnym razie nie będziemy w stanie wygrać naszych zakładów – oczywiście, jest tu czynnik związany ze szczęściem, ale z drugiej strony raczej się jeszcze taki nie urodził, co by w totolotka pod rząd wygrywał, prawda?

nowy bonus bez depozytu w sts 2020
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Znajdź własny styl typowania

Zanim jednak zaczniesz kombinować z wprowadzaniem jakichś wymyślnych technik obstawiania, musisz zastanowić się, który rodzaj zakładu jest dla Ciebie najbardziej opłacalny. Z jednej strony możemy korzystać z kuponów pojedynczych, ale musisz pamiętać, że zwykle wygrana na nich nie będzie wysoka, więc zastanów się czy w takim przypadku zysk z następnego zakładu nadrobi stratę spowodowaną przegranym typem i nadal przyniesie Ci satysfakcjonujący zysk? Takie pytania warto sobie zadać przed tym, jak zaczniesz kombinować ze swoimi typami i czymś takim jak systemy bukmacherskie, dlatego też zadbaj o to, abyś przemyślał te rzeczy przed przystąpieniem do obstawiania.

Zawsze śledź kursy bukmacherskie przed zakładem

Pamiętaj o tym, że jeśli szykujesz się do obstawienia zakładu, powinieneś śledzić kurs bukmacherski, czyli to, z jakim przelicznikiem bukmacher oferuje ci potencjalną wygraną. Oczywiście, jeśli chodzi o wygraną, mamy na myśli częściowo to, że im więcej postawimy zakładów, tym więcej wygramy. No ale wracając do tematu – jeśli w odpowiedni sposób nie zauważysz, że na przykład kurs bukmacherski uległ zmianie przed zakładem, to może oznaczać to, że bukmacher wie coś – czego ty nie wiesz, przez co potencjalnie może cię ograć. Dlatego umiejętność prawidłowego odczytywania kursów bukmachera z pewnością pomoże Ci dobrze zarobić na zakładach.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Porady bukmacherskie

Back to top button